https://www.harley-davidson.com/cz/cs/offers/my19-offer.html 

 


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Aktuality

1. jarní setkání MotoRoute

Redakce MotoRoute, 10.12.2019

Pravidelně koncem září pořádáme Setkání příznivců magazínu MotoRoute, příští rok bude už 15. ročník. Protože vás ale chceme vidět častěji než jednou za rok, rozhodli jsme se v roce 2020 uspořádat také 1. jarní setkání MotoRoute!

Už dříve jsme nabídli přednostní možnost registrace na akci (a za nižší cenu) členům MotoRoute klubu, část míst je tedy už obsazena. Nyní se otevírá možnost registrace i ostatním příznivcům dobrodružství na motorkách.

 

 

1. jarní setkání MotoRoute - základní informace

Termín: 15. - 17. května 2020

Místo: Rekreační středisko Kletečná

 

Tři typy ubytování

  1. V hlavní zděné budově v tří- , čtyř- a pětilůžkových zrekonstruovaných pokojích hotelového typu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), pokoje v patře mají balkon.
  2. V bungalovech pro 9 osob, rozdělených na 2 pokoje (4 + 5 lůžek). Každý bungalov má své WC a umyvadlo, sprchy jsou společné.
  3. Vlastní stan

 

Program

V zásadě bude sice podobný jako na podzimním setkání, ale nepůjde o "totéž v modrém". Klasických přednášek bude trochu méně (jo, taky budou... například Vojta Vlasák bude povídat o své cestě Na Bigu do Japonska, Pavel Kunc o jízdě z Británie do Indie jizní cestou a zpátky přes střední Asii na CB500X aj.), avšak díky úzké spolupráci s týmem MRG očekávejte jednak více Dakaru - představení techniky a zázemí týmu, setkání a rozhovory s jezdci, možnost enduro projížďky s dakarským závodníkem atd. Dále více praktických workshopů - nastavení motorky, přezouvání pneu, příprava na cestu aj. Opět se budeme snažit i přistavit nějaké testovací motorky.

Prostě, bude to malinko jiné, bude více venkovních aktivit, ale opět se pokusíme vytvořit dobrou atmosféru a akci, na jakou se nezapomíná! :-)

 

Cena

Hlavní budova: 2 400 Kč

Bungalov: 1 700 Kč

Stan: 1 100 Kč

Členové MotoRoute klubu mají slevu (viz členská sekce).

Cena zahrnuje ubytování na 2 noci, polopenzi (2x večeře a 2x snídaně) a program.

Na akci se hlaste na mail redakce@motoroute.cz

 

Akce bude menší než podzimní, počet míst je omezen na cca 100 lidí, proto se hlaste včas!