https://www.harley-davidson.com/cz/cs/offers/my19-offer.html 

 


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Aktuality

1. jarní setkání MotoRoute

Redakce MotoRoute, 29.1.2019

Pravidelně koncem září pořádáme Setkání příznivců magazínu MotoRoute, letos bude už 15. ročník. Protože vás ale chceme vidět častěji než jednou za rok, rozhodli jsme se v roce 2020 uspořádat také 1. jarní setkání MotoRoute!

Už dříve jsme nabídli přednostní možnost registrace na akci (a za nižší cenu) členům MotoRoute klubu, část míst je tedy už obsazena. Nyní probíhá registrace ostatních příznivců dobrodružství na motorkách.

 

 

 

1. jarní setkání MotoRoute - základní informace

Termín: 15. - 17. května 2020

Místo: Rekreační středisko Kletečná

 

Tři typy ubytování

  1. V hlavní zděné budově v tří- , čtyř- a pětilůžkových zrekonstruovaných pokojích hotelového typu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), pokoje v patře mají balkon.
  2. V bungalovech pro 9 osob, rozdělených na 2 pokoje (4 + 5 lůžek). Každý bungalov má své WC a umyvadlo, sprchy jsou společné.
  3. Vlastní stan

 

Program

V zásadě bude sice podobný jako na podzimním setkání, ale nepůjde o "totéž v modrém". Klasických cestovatelských přednášek bude trochu méně - například Vojta Vlasák bude povídat o své cestě Na Bigu do Japonska, Pavel Kunc o jízdě z Británie do Indie jižní cestou a zpátky přes Střední Asii na CB500X aj.

Díky úzké spolupráci s týmem Orion-MRG, který je oficiálnm partnerem akce, očekávejte více Dakaru - na místě si můžete důkladně prohlédnout pravý dakarský bivak se zázemím a servisní zónou, závodní techniku, pohovoříte s jezdci a dozvíte se všechno, co vás o Dakaru zajímá.

Také bude několik praktických workshopů - jak správně nastavit motorku (podvozek, řidítka, ovládací prvky atd.), jak přezouvat pneu, jak se připravit na cestu atd.

Plánujeme rovněž enduro školu a projížďku s dakarským závodníkem (ta bude, vzhledem k omezené kapacitě, pouze pro členy MotoRoute klubu).

Opět budou k dispozici nějaké testovací motorky (zatím máme potvrzen Royal-Enfield, pravděpodobně KTM, další v jednání).

Prostě, bude to malinko jiné, bude více venkovních aktivit, ale opět se pokusíme vytvořit dobrou atmosféru a akci, na jakou se nezapomíná! :-)

 

Cena

Hlavní budova: 2 400 Kč

Bungalov: 1 700 Kč

Stan: 1 100 Kč

Členové MotoRoute klubu mají slevu 10 % (viz členská sekce).

Cena zahrnuje ubytování na 2 noci, polopenzi (2x večeře a 2x snídaně) a program.

Na akci se hlaste na mail redakce@motoroute.cz

 

Akce bude menší než podzimní, počet míst je omezen, proto se hlaste včas!