Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Aktuality

MOTOSALON 2011

Redakce, 24.2.2011

Veletrh MOTOSALON 2011 proběhne ve dnech 3. až 6. března 2011 na výstavišti PVA v Praze-Letňanech v areálu, který poskytuje dostatek prostoru nejen vystavovatelům a návštěvníkům, ale i doprovodným akcím. Pohodlná příjezdová trasa, prostorná parkoviště i bohaté servisní zázemí jsou jeho další předností. Loni v Brně výstavu navštívilo na 60 tisíc návštěvníků a stejný zájem se očekává i letos v Praze.
MOTOSALON organizuje společnost Veletrhy Brno ve spolupráci s motocyklovou sekcí Svazu dovozců automobilů a za podpory Sdružení automobilového průmyslu. MOTOSALON je i letos součástí kalendáře výstav a veletrhů mezinárodní motocyklové organizace ACEM.

Také magazín MotoRoute se zde bude prezentovat, a sice v hale č. 1, stánek č. 13. Navštivte nás a sdělte nám své názory na časopis i na webové stránky. Můžete si i zaplatit předplatné, nebo nakoupit něco ze sortimentu našeho e-shopu. Budeme zde mít např. starší čísla časopisů, DVD, mapy Michelin, různé motorkářské průvodce, knihy, něco z cestovatelské výbavy, funkční prádlo Nanobodix, budete si moci osahat motocyklovou navigaci Strike Genius a další.

Stejně jako loni, i letos bude MotoRoute na vedlejší ploše představovat pár cestovatelských strojů, jako třeba Poubesovo KTM. Zřejmě největším magnetem bude motorka Igora Brezovara. A pozor, Igor sám bude také přítomen!


Vaše názory

K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor