Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Aktuality

Motosraz K7 2019

Redakce MotoRoute, 11.7.2019

Čím se motosraz K7 liší? Killiangang motosraz je totiž akcí nejen pro motorkáře, ale v průběhu dne i pro jejich rodiny!

Takže pánové… zarazte se, vyslyšte přání vašich rodin týkající se trávení společného času. Řekněte ženám, ať sbalí ratolesti a přijedou na vás v sobotu hodit oko. Dětičky si užijí skákací hrad, malování na obličej - kde se kreativitě meze nekladou - a synek s logem H-D na tváři oslní vaše moto kámoše :-)

Pak si můžete udělat společnou drsnou moto fotku ve foto budce, děti plynule přejdou do dílniček, kde můžou tvořit do alelůja a nakonec si zasoutěží o ceny, z nichž budou mít ještě týden radost!

Výhodou je pro rodiče také to, že platba v areálu je bezhostovostní - dětem pořídíte silikonový náramek jak v aqua parku, který nabijete a vaše šikovné dětičky se můžou učit samostatnosti a vše si pěkně ošéfovat bez vás.

A kolik to pro ratolesti stojí? Do 15 let v doprovodu dospělé odoby NIC! Více info na: http://kiliangang.cz/. Mrkněte!

Zkrátka, chlapi pozvěte rodinu! Splníte si body, všichni budou happy, společně se ještě můžete zúčastnit charitativní tomboly a dražby dresů slavných osobností. 

A večer už bude jen pro vaši zábavu s bandou. Mezitím ještě proběhne zcela bezpečná soutěž v hodu sekerou - tam nesmíte chybět! :-)

Program bude pecka sama o sobě a je tak nabitý, že byl rozdělen na dvě stage. No posuďte sami dle programu kapel.K tomu workshopy:

  • Aplikace Záchranka
  • Besip
  • RaceVest.cz - japonské airbagové vesty Hit-Air pro motorkáře (sleva v konání akce 15%)
  • Magazín MotoRoute – Magazín o cestování a mototuristice
  • Elektro endura Kuberg (FREE moto STYLE academy)
  • STK pro chlapy
  • Prezentace Beneli (René Moto) a další...

Tak přijeďte, těšíme se na vás!