Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Aktuality

On-line platby na www.motoroute.cz

Redakce, 27.10.2011

Pozor - nově jsme zprovoznili platební bránu PayU pro platby v našem e-shopu. Nyní tedy můžete zakoupit zboží, ale třeba i zaplatit předplatné, pohodlně přímo ze svého prohlížeče. Systém umožňuje platby prostřednictvím internetového bankovnictví u bank do systému zapojených (Komerční banka, Raiffeisen banka, mBank, GE Money Bank, Volksbank, Fio banka), dále prostřednictvím SuperCash, nebo také platební kartou MasterCard či Visa.
Samozřejmě jde o systém zcela bezpečný, Vaše data jdou šifrovaně přímo k dané finanční instituci a my s nimi vůbec nepřicházíme do styku.

V souvislosti s on-line platbami bylo nutné také změnit systém výpočtu poštovného. Doposud jsme poštovné vždy počítali individuálně po objednávce dle skutečných nákladů, při on-line platbě předem to však nejde, neboť poštovné už musí být v částce zahrnuto. Nechtěli jsme však přistoupit na prostý paušál pro všechny objednávky, proto jsme zavedli paušál dle kategorií - např. za zaslání mapy zaplatíte méně, než za pneumatiku (a k předplatnému se už nic dalšího nepřipočítává). Systém umožňuje další nastavování výše poštovného, takže jej budeme průběžně zpřesňovat tak, abyste neplatili zbytečně moc. Vždy ovšem vyjde lépe zakoupit najednou například pět map, než jednu, neboť poštovné bude v tomto případě stejné.

Možnost zaslání na dobírku i platby předem na účet zůstane zachována.

Doufáme, že nový systém přispěje k Vašemu většímu pohodlí a zároveň také k urychlení dodávky zboží. Případné připomínky, podněty či nedostatky pište na náš e-mail.


Vaše názory

K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor