Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Aktuality

Zimní setkání vozíčkářů

23.12. 2009

Občanské sdružení MC Outdoors Riders a Webrovka Vás zvou na

Vozíčkářský Elefantentreffen

 který se bude konat v humanitárním středisku Webrovka v Trutnově dne 16.1. 2010 v 10 hod.

 Motto akce: "I mezi vozíčkáři jsou drsní chlapi a neohrožené ženy, které od jízdy na motorce neodradí ani zima ani mráz. 

Nechali jsme se inspirovat lednovým tradičním srazem motorkářů na Šumavě a připravili program, jehož tradiční podoba je opravdu jen pro ty největší drsňáky (motorkáři jedou z domova na motorkách a spí se ve stanech ve sněhu).

 Vozíčkářský sraz v Trutnově bude sice odlehčen ubytováním v rekreačním středisku, ale zimní  ježdění na sněhu bude mít své neopakovatelné kouzlo. Vozíčkáři mají zajištěno ubytování zdarma a mohou zůstat na středisku od čtvrtka do neděle. Není potřeba brát své čtyřkolky, ty budou zajištěny prostřednictvím dobrovolníků. Stačí přijet autem, ale největší borci dorazí po ose!

 Sraz je určen všem, které baví cestování s motorkami nebo čtyřkolkami a i těm, kteří si jen rádi jedou zajezdit do okolí svého města. Nabízíme i možnost vyzkoušení čtyřkolek pro ty, kterým se to jen líbí, ale zatím neměli možnost se sajdkárou,  motorkou nebo čtyřkolkou svézt.

 Sobotní program:

 10 hod. Dopolední volné testovací jízdy - vozíčkáři budou vozit své kolegy a místní děti na   čtyřkolkách a sajdkáristi nabídnou svezení v sajdkáru

 12 hod. Vyjížďka - vyrazíme na svých strojích po sněhu do hor, pojedeme uzavřené po lesních   cestách (cca 10 km), je možno využit také vojenský speciál k přesunu  pro zájemce, kteří  nepojedou na motorkách nebo čtyřkolkách.

 14 hod. Občerstvení v horách, ukázky pyrotechniky a další doprovodný program

 17 hod. Návrat do střediska a večeře

 20 hod. Večerní promítání cestovatelských filmů a obrázků, přednášky, saunování, odpočinek

 Další info: pobyt a místa na vyjížďku je nutno zarezervovat. Středisko je v blízkosti města Trutnova, dostupné vozy, při náledí pomůže místní technika. Program je outdoorový a bude zima, několik vrstev oblečení bude potřeba... Celková kapacita střediska je 50 postelí. Pro zájemce, kteří chtějí pobejt na horách déle je možno zarezervovat pobyt od čtvrtka do neděle.

 Přijeďte si s námi zařádit s motorkama na sněhu - přihlášky u Petra Adámka tel.:739 746 253  nebo na e-mailu svobodapohybu@seznam.cz.