Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Červen ve znamení Harley-Davidson

Harley-Davidson, 30.4.2013

Společnost Harley-Davidson v letošním roce oslaví úctyhodné 110. výročí od svého založení. A slavit se bude i v České republice, kde má americký výrobce prémiových motocyklů dlouholetou tradici. Program nabídne unikátní výstavu, spanilou jízdu nebo multimediální večerní show, jejíž součástí bude i divácká soutěž o limitovanou edici H-D Sporster Hard Candy Custom. Za zmínku stojí také vystoupení sedmi českých hudebních skupin v čele se Žlutým psem.

Pražská Tipsport Aréna, 8. června 2013,
Vstupenky lze zakoupit přímo na webu 110let.cz nebo v síti Ticketportal

„Oslavy 110. výročí Harley-Davidson proběhnou 8. června v pražské Tipsport Aréně. Z bohatého programu si vyberou jak vlastníci motocyklů Harley-Davidson a skalní fanoušci, tak i příznivci z řad široké veřejnosti,“ říká Jaroslav Vavřina, hlavní organizátor a zdůrazňuje, že se nejedná o motorkářský sraz. Na své si podle Vavřiny přijdou jak tátové se syny, tak i motocykloví znalci.

„Během sobotního dopoledne se uskuteční spanilá jízda Prahou se zastávkou na Jiráskově mostě,“ prozrazuje body programu Vavřina. Most bude pro ostatní dopravu uzavřen a motocyklisté zde předvedou své stroje v plné parádě. Organizátoři se zároveň chtějí pokusit prolomit rekord v počtu motocyklů jedoucích v koloně.

Mezi 13. a 17. hodinou pak před Tipsport Arénou budou probíhat doprovodné akce, na které naváže v 19 hodin hlavní bod programu - dvouhodinová multimediální show s moderátorkou Dianou Kobzanovou. „Diváci se mohou těšit na skvělou motocyklovou exhibici se vším, co k Harley-Davidson patří. V pěti tematických blocích bude představena historie značky a zároveň proběhne soutěž o limitovaný Harley-Davidson Sportster,“ láká návštěvníky Jaroslav Vavřina.

Vstupenky lze zakoupit na internetové stránce www.110let.cz nebo v síti Ticketportal.

Základní cena vstupného je 499,- Kč. Návštěvníci mají dále možnost zakoupit si vstupenku spolu s účastnickým trikem za 599,- Kč. Pro ty, kteří dorazí na svém motocyklu, jsou k dispozici vstupenky spolu s parkovným na celé tři dny za 899,- Kč. Pro děti do 130 cm je vstup zdarma a pro skalní příznivce jsou k dispozici i V.I.P. vstupenky za 1499,- Kč.