Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Ducati Tour 2016

Ducati, 16.3.2016

DUCATI TOUR 2016 – JIŽ POSEDMÉ VYRÁŽÍ ZA VÁMI!

Zajímají Vás aktuální modely značky Ducati? Jste zvědaví, jak tyto stroje fungují? Chcete si je vyzkoušet v reálných podmínkách českého silničního provozu? I když třeba vůbec nezvažujete nákup nového motocyklu, přijďte se seznámit se značkou DUCATI - právě proto je tu DUCATI TOUR 2016.

Již posedmé vyrazí flotila testovacích motocyklů na okružní jízdu po České republice. Seriál testovacích dnů pořádá společnost MOTO ITALIA s.r.o. společně s vybranými dealery. DUCATI TOUR 2016 staruje 30. dubna tradičně v Milíně u Příbrami a do konce června bude mít 5 dalších zastávek.

 

Přehled termínů a míst konání je následující:

30. dubna – Milín u Příbrami – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. - Ducati Prague
7. - 8. května - Brno – pořádá D MOTO s.r.o.
21. a 28. května – Slušovice – pořádá M.C.F.cz s.r.o.
3. – 4. června – Hradec Králové – pořádá MOTOSALON HK
11. – 12. června – Mladá Boleslav – pořádá ROSSOMOTO MB s.r.o.

Během DUCATI TOUR 2016 budete mít možnost vyzkoušet všechny zásadní modely současné nabídky značky Ducati. Konkrétně to budou tyto modely: Multistrada 1200 S, Multistrada 1200 Enduro, X Diavel, Diavel, Monster 821, Monster 1200 R, 959 Panigale, Hyperstrada 939 a Ducati Scrambler.

Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.

 
 

Zároveň se letos opět uskuteční tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě. Zapište si do diářů datum 15. června 2016. Podrobnosti najdete včas na webu ducati-czech.cz nebo FB. 

Nevyhovují Vám termíny nebo nemáte rádi organizované akce? Přijďte si motocykl vyzkoušet individuálně! Ducati Prague nabízí v průběhu celé sezóny individuální testovací jízdy. Probíhají od 1.4. do 31.10. podle podmínek uvedených ZDE.

Rezervujte si svoji jízdu už teď na ducati@ducati-czech.cz nebo na telefonu +420 284 821 148

Více informací najdete na www.ducati-czech.cz. MOTO ITALIA s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu termínu, místa konání nebo prezentovaných modelů.

 

MOTO ITALIA s.r.o.
Olbrachtova 1
140 00 Praha 4

www.ducati-czech.cz

www.ducatishop.cz

http://www.facebook.com/DucatiCR