Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Europa Cross Roads 2011

MC Outdoors, 20.7.2011

Sajdkárová expedice Europa Cross Roads je čtvrtou z pětiletého cyklu vozíčkářských expedic na všechny kontinenty, kterou pořádají Radek a Barbora Krieglerovi (MC Outdoors Agency) s přispěním všech MC Outdoors Riders (motorkáři, kteří pomáhají handicapovaným dostat se do sedla motorky, sajdkáry či triku formou benefice MC Outdoors Ride).

Slavnostní zahájení výpravy je 21.7. 2011 v 11.30 hod. před budovou úřadu Městské části Praha 6. Výpravy se budou účastnit postupně 3 vozíčkáři (Šárka Holasová z Prahy, Anka Mihová z Košic a Pavel Škváro z Liberce), kteří projedou východní a jižní Evropu a navštíví Koločavu, Bohinský národní park, Marmoladu, Grossglockner i Berchstesgarden.

Zakončení výpravy je dne 7.8. na Vítkově Hrádku v Jižních Čechách, kde proběhne MC Outdoors den pro vozíčkáře - slaňování na stěnách hradu, testovací jízdy sajdkáry s Kliktronikem a další atrakce.

Zváni jsou všichni motorkáři, kteří fandí cestovateským projektům s dobrým srdcem.

Hlavní sponzor je MC Outdoors Agency, přispěli MC Outdoors Riders, hl. město Praha, sajdkáru připravil Carservis a Auto Doležal, oblečení poskytla Geneze.


Vaše názory

K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor