Normfest

 


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Finále Mistrovství Evropy v enduru v České republice

czechenduro.cz, 2.7.2014

V termínu 6.-7.9.2014 se bude konat dvoudenní závod Mistrovství Evropy v enduru v České republice v Uhlířských Janovicích.

Pořadatelem je Enduro klub Uhlířské Janovice v AČR, který má dlouholetou tradici v pořádání klasického endura pod vedením české legendy v enduru pana Jiřího Pošíka, který je zárukou kvalitních a velmi dobře připravených závodů.

Mistrovství Evropy v enduru již v roce 2013 Enduro klub Uhlířské Janovice pořádal a podle jezdců to byl jeden z nejhezčích a nejtěžších závodů jak v České republice, tak právě v pořádaném šampionátu. Vzhledem k tomu, že letos vypadlo Maďarsko v pořádání závěrečného podniku, obrátili se představitelé organizace FIM Europe právě na pana Pošíka s žádostí o znovu pořádání evropského závodu.

Celého šampionátu se účastní již několik let i přední jezdci českého endura a obsazují pravidelně medailové pozice. V průběžném pořadí po předposledním podniku v Itálii si velmi dobře stojí Patrik Markvart na 2. místě ve třídě JUN E1, Ondřej Helmich na 3. místě ve třídě SEN E2, Jan Balaš na 3. místě ve třídě JUN E2/E3, Radek Toman na 3. místě ve třídě SEN E3 a dále se budou účastnit Mistrovství Evropy v Uhlířských Janovicích naši přední jezdci
endura jako Milan Engel, Jakub Hroneš, Jakub Horák, Robert Šíp, všichni účastníci největšího enduro závodu Šestidenní.

Veškeré informace k připravovanému Mistrovství Evropy v enduru v Uhlířských Janovicích získáte na webových stránkách www.czechenduro.cz.