Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Harley-Davidson Discover More 2017

Harley-Davidson, 1.3.2017

Prožijte s Harley-Davidson týden snů - Discover More 2017 startuje!

Harley-Davidson právě startuje již 4. ročník projektu Discover More, projektu zaměřeného na touringové motocykly značky, jízdu snů a zážitky, na které se nezapomíná. Letos však s historicky nejexkluzivnější odměnou pro výherce, jednoho jezdce a spolujezdce, kterým výhra doslova změní život. Let do Chicaga, návštěva Muzea Harley-Davidson v Milwaukee, možnost užít si jízdu na všech touringových motocyklech H-D, volba trasy cesty snů a tour podél Velkých jezer USA, návštěva výrobní linky značky v Yorku a k tomu víkend v New Yorku s kapesným 2 000 eur, a to nejlepší na konec – vybraný touring motocykl zdarma až k vlastním dveřím! To není sen, ale realita, která čeká na vítězného šťastlivce. Stačí si jen do 30. dubna rezervovat a nejpozději do 15. května absolvovat zkušební jízdu na některém motocyklu Harley-Davidson z řady touringů a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí a budete mít možnost prožít týden snů v sedle H-D, týden plný zážitků, dobrodružství a poznávání, který vám zcela jistě změní život. 
 
 
Stačí se jen projet…
 
K unikátní výhře, která mění sen v realitu stačí jediné. Rezervovat si od dnešního dne až do 30. dubna zkušební jízdu na některém touringovém motocyklu H-D a absolvovat ji nejpozději do 15. května. Vedle nekonečného pocitu svobody pramenícího z jízdy budete mít možnost na vlastní kůži okusit sílu a jedinečné vlastnosti nového motoru Milwaukee-Eight, který nabízí vyšší výkon, rychlost i zrychlení. V rámci jízdy poznáte také výhody nového odpružení a jízdní zážitek už jen podtrhne propracovaný audio systém, kterým je motocykl vybaven. 
 
Zkušební jízdu si můžete už nyní rezervovat na adrese https://discovermore.harley-davidson.com/cs_CZ a zajistit si tak šanci na výhru, kterou rozhodně za peníze nekoupíte. 
 
„Každý rok se snažíme projekt Discover More koncipovat tak, aby oslovil a nadchl co nejvíce jezdců. Těší mě, že se pro letošní ročník podařilo domluvit natolik unikátní cenu, kterou nelze získat jinak než právě prostřednictvím účasti v projektu Discover More 2017. Jezdci díky němu mají možnost seznámit se se sílou a výkonem našich nových motorů Milwaukee-Eight a zároveň jeden z nich získá pohádkovou výhru,“ říká Michal Fric, Marketing Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.
 
 
Co vše vítězný jezdec (a spolujezdec) získá?
 
- Let do Chicaga
- Osobní návštěvu Muzea Harley-Davidson v Milwaukee, včetně setkání s Billem Davidsonem, viceprezidentem Muzea a pravnukem zakladatele značky 
- Jízdu na celé řadě touringových motocyklů vybavených novým motorem Milwaukee-Eight
- Volbu trasy jízdy snů a tour podél Velkých jezer USA
- Návštěvu výrobní linky závodu v Yorku a možnost na vlastní oči vidět výrobu zvoleného motocyklu 
- Víkend v New Yorku s kapesným 2 000 eur
- Dodání zvoleného motocyklu až do domu
 
Harley-Davidson není jen motocyklová značka, Harley-Davidson je životní styl, vášeň, a především spojovaní lidí bez ohledu na věk, profesi, sociální skupinu či národnost.  To vše je s Discover More 2017 možné prožít. Stačí jediná zkušební jízda!  
 
 
A pokud už nyní přemýšlíte, jaký by byl váš týden snů a kam byste se vydali nebo si zkrátka jen dlouhou zimu chcete zkrátit plánováním první jarní vyjížďky či dovolené, nechte se inspirovat tipy dalších jezdců na stránkách www.greatestrides.eu/cs_CZ, které rovněž vznikly v rámci jednoho z předešlých ročníků projektu.
 
Více informací o projektu Discover More 2017 na: https://discovermore.harley-davidson.com/cs_CZ