Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Honda nabízí kurzy bezpečné jízdy

Honda, 11.5.2015

Honda vám nabízí tréninky bezpečné jízdy pod vedením jednoho z nejuznávanějších instruktorů české motocyklové scény, Mirka Lisého, a to nejen pro začínající jezdce, ale také pro ty, kteří chtějí zlepšit své jezdecké dovednosti v jedné stopě.

Honda a Mirek Lisý zahájili spolupráci s jasným záměrem: naučit a zdokonalit zájemce v rámci školy jízdy v umění bezpečně ovládat motocykl. Jakýkoli - silniční, enduro, krosový nebo okruhový. Cílem je, aby si náležitě proškolení účastníci tento krásný koníček maximálně užívali, bezpečně ovládali svůj stroj a z cest se vždy vrátili v pořádku.

Důraz se klade na poskytování kvalitních a individuálních služeb a spokojeného zákazníka, který se bude rád vracet. Motoškola Míra Lisý provádí instruktáž na motocyklech Honda: Crossrunner, CB650F a CFR250L.
Jednotlivé kurzy je možné zakoupit u kteréhokoliv autorizovaného prodejce motocyklů Honda v ČR.

 

Základní trénink: cena 3.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 4 hodiny
Místo: Středočeský kraj
Určeno pro: začátečník, pokročilý
Typ motorky: všechny

Popis: Trénink probíhá na uzavřené ploše. Trénink je hodně individuální o počtu max. 6 ůčastníků na 2 instruktory. Obsahuje sestavu cviků jako např. slalomy v pomalých rychlostech, ovládání motocyklu v pomalých rychlostech, správný průjezd zatáčkou, krizové brzdění atd. Součástí je také vyjíždka do provozu mimo uzavřenou plochu a kontrola stavu motocyklu před začátkem trénování a rady z jeho nastavením. Součástí jsou krátké teorie, při nichž je možnost se lehce občerstvit z vlasních zásob.

Trénink v provozu: cena 2.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 3-4 hodiny
Místo: Středočeský kraj
Určeno pro: mírně pokročilý, pokročilý
Typ motorky: všechny

Popis: Trénink probíhá ve Středočeském kraji. Většinou okres Beroun. Trénink začíná rozhýbáním a krátkou teorií o správné jízdě a ovládání motocyklu. Součástí je také kontrola stavu motocyklu a rady s jeho nastavením. Poté probíhá vyjížďka do provozu, kde se trénují správné průjezdy zatáčkou, stopa a předvídání. To vše za pomocí komunikátoru (Interphone F5). Určité zatáčky se projíždějí vícekrát. Celý trénink je zaznamenán na kameru a každý ůčastník se tak vidí v akci.

Enduro Sport: cena 2.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 4 hodiny
Místo: Středočeský kraj
Určeno pro: mírně pokročilý, pokročilý, profi
Typ motorky: Sportovní endura na terénních pneu/možnost zapůjčení motocyklu

Popis:  Trénink probíhá ve Středočeském kraji. Většinou okres Beroun. Trénink začíná rozhýbáním a krátkou teorií o správné jízdě a ovládání motocyklu. Součástí je také kotrola stavu motocyklu a rady s jeho nastavením. Trénujou se průjezdy zatačkou smykem, terenní výjezdy a sjezdy, správný posed a jízda ve stupačkách. Možnost zapůjčení motocyklu za cenu 2.000,- Kč (moto, umytí, benzín).

Enduro Cestou necestou: cena 2.590,- Kč vč. DPH

Doba trvání: 4 hodiny
Místo: Středočeský kraj
Určeno pro: začátečník, pokročilý, profi
Typ motorky: Cestovní endura typu Crossruner, Transalp...

Popis: Trénink probíhá ve Středočeském kraji. Většinou okres Beroun. Trénink začíná rozhýbáním a krátkou teorií o správné jízdě a ovládání motocyklu. Součástí je také kotrola stavu motocyklu a rady s jeho nastavením. Trénuje se jízda ve stupačkách, přejezdy přes překážky a ovládání motocyklu v pomalých rychlostech. Součástí je kontrola motocyklu a rady s  jeho nastavením. Poté následuje vyjíždka do provozu na střídavě zpevněné a nezpevněné cesty. Zakončení probíhá v lomu, kde má každý ůčastník vyzkoušet max. možnosti motocyklu.

Vážení zákazníci, těšíme se na vaši účast!

Váš Honda team