Normfest

 

 


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Honda X-ADV model 2021

Honda a redakce MotoRoute, 10.11.2020

Průlomový model Honda X-ADV prošel rozsáhlými úpravami, v rámci kterých získal více výkonu, vyšší hranici maximálních otáček, či revidované převodové poměry. Mezi další vylepšení patří elektronické řízení škrticí klapky, 4 přednastavené jízdní režimy, či vylepšený a rozšířený systém nastavitelné kontroly trakce. Hodnota spotřeby paliva přitom zůstala zachována.

Přepracovaný rám je oblečen do zcela nové kapotáže a sedlo má nový tvar, díky kterému jezdec snáze dosáhne na zem. Praktická odkládací schránka je větší a nachází se v ní i USB nabíječka; nově přibyla také schránka na rukavice.

Dva přední LED světlomety disponují funkcí denního svícení a 5" TFT displej umožňuje připojení mobilního telefonu díky nové technologii hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control System.

 

1. Úvod

Ve světě motocyklů se nestává často, aby někdo přišel s neobvyklou myšlenkou, která položí základ zcela novému typu stroje. Značka Honda je však průkopníkem v oblasti inovací a v roce 2016 proto představila zcela novou, nečekanou koncepci – X-ADV.

Jak vůbec takový stroj vznikl? Nejprve byly zváženy všechny atributy běžného enduro motocyklu – robustní dobrodružný vzhled, vzpřímená pozice poskytující vynikající výhled či špičková variabilita a užitná hodnota pro práci i pro zábavu. Poté byl zohledněn typický uživatel, který na motocyklu dojíždí do zaměstnání. Bez ohledu na to, zda používá skútr nebo motocykl, musí se v obou případech jednat o snadno ovladatelný, hbitý a pohodlný stroj s nízkou spotřebou a s praktickým odkládacím prostorem. Progresivní inženýři značky Honda proto oba tyto požadavky zkombinovali a vzniklo z toho něco neobvyklého.

Stroj, který takto vznikl, se vyznačoval robustním a stylovým SUV image, ale přitom je jako doma i v městské džungli. A kromě široké škály prémiových funkcí, které usnadňují život ve velkoměstě, nabídl atraktivní vzhled, výkonný motor i podvozek, které každé jízdě dodávají příslib dobrodružství.

U modelu X-ADV se podařilo zachytit esenci svobody na dvou kolech v atraktivních nových tvarech a přilákat pozornost armády jezdců z celé Evropy, hledajících něco nového. Díky tomu se tento stroj stal skutečným prodejním úspěchem. A na důkaz svých terénních schopností se lehce modifikovaná verze tohoto stroje v rukou italského jezdce Renata Zocchiho zúčastnila náročné 7 000 kilometrové Gibraltar Rally 2019, kde tento stroj dosáhl celkového vítězství ve třídě 2.

A X-ADV neusíná na vavřínech. Do roku 2021 tento stroj Honda vstupuje s výkonnějším motorem, nižší hmotností ještě výraznějším stylem a vyšší praktičností. Díky tomu se X-ADV stává ještě atraktivnější a  žádoucí.

 

2. Informace o modelu

Hlavními změnami u motoru X-ADV, který nově splňuje emisní normu EURO5, jsou o 3 kW vyšší maximální výkon a posunutí červeného pole otáčkoměru o dodatečných 600 ot./min. Těchto vylepšení se podařilo dosáhnout díky úpravám časování ventilů a efektivity sání a výfuku. Kratší převodové poměry pro první, druhý a třetí rychlostní stupeň zajišťují lepší akceleraci, zatímco delší čtvrtý, pátý a šestý rychlostní stupeň umožňují uvolněnější jízdu vyšší rychlostí a přispívají k nižší spotřebě paliva.

Elektronicky řízená škrticí klapka (Throttle By Wire - TBW) s sebou přináší možnost úprav charakteristiky motoru prostřednictvím 4 přednastavených jízdních režimů: RAIN, STANDARD, GRAVEL a SPORT. K dispozici je také nastavitelný režim USER. Tato technologie také umožňuje ještě hladší funkci systému nastavitelné kontroly trakce (HSTC), který má nově 3 úrovně zásahů. Dvouspojková převodovka DCT disponuje mapami pro automatické řazení, které jsou provázány s jednotlivými jízdními režimy.

Díky novému rámu a drobným úpravám se podařilo ušetřit 1 kg hmotnosti. Kapotáž nového X-ADV se vyznačuje ostřejšími a agresivnějšími rysy, zatímco dva LED světlomety jsou - podobně jako u CRF1100 Africa Twin - vybaveny pro denní svícení (DRL).

Nově tvarované boční okraje sedla umožňují jezdci lépe dosáhnout na zem. Objem schránky pod sedlem díky úpravám narostl a schránka nově obsahuje i nabíjecí USB zásuvku; přemístěním parkovací brzdy na pravou rukojeť se zvýšila praktičnost tohoto prvku a uvolnil se prostor pro praktickou novou schránku na rukavice. Nový TFT přístrojový panel je vybaven technologií hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control System.

Model X-ADV pro rok 2021 bude k dispozici v následujících barevných provedeních:

 • červená Grand Prix Red
 • černá Graphite Black
 • matná stříbrná metalíza Matt Beta Silver Metallic
 • perleťová šedá Pearl Mud Gray

 

3. Hlavní vlastnosti

3.1 Motor

 • Elektronicky řízená škrticí klapka a nárůst maximálního výkonu o 3 kW (na 43,1 kW); točivý moment 69 Nm
 • Posun červeného pole otáčkoměru o 600 ot./min.
 • Převodový poměr u 1.-3. rychlostního stupně je kratší pro sportovnější akceleraci; 4.-6. převodový stupeň jsou delší pro nižší spotřebu paliva
 • Spotřeba 3,6 l/100 km, stroj splňuje emisní normu EURO5
 • Verze s výkonem 35 kW pro kategorii A2

Díky své konstrukci nabízí kapalinou chlazený osmiventilový řadový dvouválcový motor SOHC v modelu X-ADV vysokou dynamiku v nízkých a středních otáčkách. Architektura motoru s relativně velkým zdvihem a speciální tvar spalovací komory společně s klikovým hřídelem s vysokou setrvačností vytvářejí vysoké hodnoty točivého momentu již od nízkých otáček. Náklon motoru směrem vpřed snižuje těžiště stroje a napomáhá jeho optimální stabilitě; díky vylepšením pro rok 2021 je agregát o 1,4 kg lehčí.

Díky pečlivě vyvážené 5% změně doby otevření ventilů (která je navíc pro každý z válců nastavena jinak) a v použití elektronicky řízené škrticí klapky (Throttle By Wire – TBW) společně s vylepšením výfukového potrubí dodávají motoru vyšší výkon a umožnily posunutí červeného pole otáček až na hranici 7 000 ot./min. Kromě vyššího výkonu motor disponuje také vyšším točivým momentem až daleko za hranici 5 000 ot./min.

Hodnota maximálního výkonu vzrostla o 3 kW na celkových 43,1 kW při 6 750 ot./min., zatímco maximální točivý moment činí 69 Nm při 4 750 ot./min.

Kromě navýšení výkonu došlo u motoru ke zkrácení převodových poměrů u prvního, druhého a třetího rychlostního stupně, čímž se zlepšilo zrychlení při rozjezdu z místa i dynamická akcelerace na každý z těchto rychlostních stupňů. Z rychlosti 30 km/h zvládne X-ADV zrychlení na 20 m za 1,7 s, na 50 m za 3,2 s a při rychlosti 60 km/h pracuje silný motor pouze na 2 500 ot./min. Čtvrtý, pátý a šestý převodový stupeň jsou nyní o něco delší, což přispívá k nižší spotřebě paliva a k lepšímu využití dostupného výkonu.

Pro držitele řidičského oprávnění kategorie A2 je dostupná verze s výkonem 35 kW, kterou může dealer Honda ve vhodnou chvíli snadno přeměnit na verzi s plným výkonem. Stejně tak může dealer Honda omezit výkon silnější verze na 35 kW úpravou software řídicí jednotky ECU.

Dva setrvačníky vyvažují vibrace motoru při vyšších otáčkách, aniž by tím bylo dotčeno charakteristické „dunění“ způsobené nepravidelným zapalováním motoru a klikovým hřídelem s fázováním 270°. Vrtání a zdvih jsou 77 mm x 80 mm.

Kdykoliv je to možné, zastávají jednotlivé komponenty více rolí: vačkový hřídel pohání vodní čerpadlo, zatímco jeden z vyvažovacích hřídelů pohání olejové čerpadlo. Díky této minimalizaci počtu dílů zůstává motor lehký, úsporný a spolehlivý.

Motor Hondy X-ADV je velmi střídmý – spotřeba naměřená v režimu WMTC činí pouze 3,6 l/100 km, což představuje až 366 km dojezd na 13,2litrovou nádrž. Motor také nově splňuje emisní normu EURO5, která oproti dosavadní normě EURO4 od 1. ledna 2020 zavedla výrazně přísnější požadavky na obsah škodlivin ve výfukových plynech. Mezi tyto požadavky patří významné snížení povolených emisí oxidu uhelnatého, více než 40% snížení celkových emisí uhlovodíků, důslednější detekce nesprávného zapalování a zavedení limitu na emise pevných částic.

 

3.2 Motor a elektronika

 • Elektronicky řízená škrticí klapka disponuje 4 standardními jízdními režimy a nabízí také uživatelský režim, který si může jezdec nastavit podle svých požadavků
 • Systém nastavitelné kontroly trakce Honda se vyznačuje jemnějšími zásahy a nabízí 3 úrovně nastavení

Vzhledem k tomu, že výkon a charakter motoru nově řídí elektronicky řízená škrticí klapka, může si jezdec vybrat ze 4 režimů pokrývajících všechny jízdní podmínky. Výběr režimů se provádí tlačítky na levé rukojeti.

Režim STANDARD se vyznačuje vyváženým výkonem motoru, brzděním motorem, i zásahy systému HSTC. Systém ABS zasahuje nejčastěji.

Režim SPORT nabízí agresivnější přísun výkonu motoru i brzdění motorem, systém HSTC v tomto režimu zasahuje pouze minimálně, zatímco ABS zasahuje častěji.

Režim RAIN se vyznačuje nízkým výkonem motoru a brzděním motorem, systémy HSTC a ABS zasahují častěji.

Režim GRAVEL využívá vysoký výkon motoru i brzdění motorem, zatímco systému HSTC a ABS zasahují pouze málo.

USER nabízí možnost individuálního nastavení nízké / střední / vysoké úrovně výkonu motoru / brzdění motorem a nízké/střední/vysoké úrovně nebo úplného vypnutí HSTC.

Systém nastavitelné kontroly trakce (Honda Selectable Torque Control – HSTC) nově nabízí mnohem měkčí a jemnější kontrolu, neboť pomocí elektronicky řízené škrticí klapky TBW může lépe regulovat přísun síly na zadní kolo. Oproti 2 úrovním u dosavadního systému jsou nově k dispozici úrovně 3:

 • Úroveň 1 znamená minimální zásahy a umožňuje určitý prokluz zadního kola (například na štěrkových nebo nezpevněných cestách). Úroveň zásahů byla v tomto případě oproti předcházející verzi snížena.
 • Úroveň 2 je implicitní nastavení a nabízí jistou trakci pro běžné každodenní použití.
 • Úroveň 3 nabízí maximální kontrolu při jízdě na kluzkých vozovkách.

Systém HSTC je také možné zcela vypnout

 

3.3 Dvouspojková převodovka (DCT)

 • Různé mapy řazení pro jednotlivé jízdní režimy
 • Uživatelský režim USER umožňuje volbu 4 nastavení od hladké až po agresivní jízdu

Technologie převodovek DCT značky Honda vstupuje do jedenáctého roku své sériové výroby. V Evropě již prodalo přes 140 000 motocyklů vybavených převodovkou DCT. Tato převodovka se vyznačuje plynulým a spolehlivým řazením nahoru i dolů, na které si jezdec velmi rychle zvykne. Využívá dvě spojky: jednu pro rozjezd a pro 1., 3. a 5. rychlostní stupeň a druhou pro 2., 4. a 6. rychlostní stupeň. Hlavní hřídel jedné spojky se nachází uvnitř druhého, což umožnilo dosažení velmi kompaktních rozměrů.

Každá spojka je nezávisle řízena vlastním elektrohydraulickým okruhem. Při řazení systém předvolí požadovaný rychlostní stupeň pomocí spojky, která v daném okamžiku není používána. První spojka je následně elektronicky odpojena a ve stejném okamžiku je připojena spojka druhá.

Výsledkem je konzistentní, rychlé a plynulé řazení. Tím, že dvě spojky přeřazují z jednoho rychlostního stupně na další s minimálním přerušením přenosu hnací síly na zadní kolo, navíc prakticky odpadají všechny rázy a podélné náklony stroje, takže řazení je nejen přímé, ale i hladké. Převodovka DCT s sebou přináší i další výhody, mezi které patří odolnost (neboť jednotlivá ozubená kola se nemohou poškodit nesprávným zařazením), nemožnost přetížení motoru, snadná jízda ve městech či nižší únava jezdce.

Systém DCT nabízí dva různé způsoby ovládání – automatický režim s naprogramovanými mapami řazení, které průběžně sledují rychlost jízdy, zvolený rychlostní stupeň a otáčky motoru, a na základě toho rozhodují o momentu přeřazení, a dále manuální režim, ve kterém může jezdec sám řadit tlačítky na levé rukojeti.

Díky využití elektronicky řízené škrticí klapky má jezdec k dispozici 5 map pro automatické řazení. Úroveň 1 je nejuvolněnější, kdy k řazení nahoru i dolů dochází při relativně nízkých otáčkách; tato mapa je využívána v jízdním režimu RAIN. Na druhé straně, úroveň 4 řadí nahoru při vyšších otáčkách a také k podřazování dochází dříve, čímž je umocněn efekt brzdění motorem; tato mapa je využívána v režimu SPORT. Úroveň 2 je propojena s jízdním režimem STANDARD, zatímco úroveň 3 se nachází mezi režimy STANDARD a SPORT.

V jízdním režimu GRAVEL využívá X-ADV relativně sportovní mapu řazení „G“; tento režim se kromě dalších parametrů vyznačuje nižší úrovní „prokluzu“ spojek při přechodu s plně otevřené nebo zavřené škrticí klapky. Jezdec tak získává přímější kontrolu nad trakcí zadního kola a může se v terénu pohybovat řízeným smykem. Zatímco tato funkce se v minulosti aktivovala samostatným tlačítkem G, je nyní integrována do nové mapy řazení „G“ v rámci převodovky DCT.

V uživatelském režimu USER si může jezdec zvolit kteroukoliv z map řazení převodovky DCT v kombinaci s ostatními parametry – výkonem motoru, brzděním motorem a úrovní nastavení systémů ABS a HSTC.

 

3.4 Vzhled a výbava

 • Ostřejší, štíhlejší a agresivnější vzhled
 • Systém hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control System umožňuje propojení s chytrým telefonem prostřednictvím nového 5palcového TFT displeje
 • Nové zdvojené LED světlomety se světly pro denní svícení
 • Nový štítek zlepšuje ochranu před větrem a povětrnostními vlivy
 • Větší 22 litrová odkládací schránka, nová schránka na rukavice a USB nabíječka.

Unikátní styling modelu X-ADV, za jehož originálním pojetím stojí italský výzkumný a vývojový tým značky Honda, byl pro rok 2021 ještě více přiostřen a zeštíhlen. Silueta stroje zůstává vzpřímená, každý panel kapotáže byl však přepracován s důrazem na ostřejší a výraznější proporce. Porovnání nového a končícího modelu jasně ukazuje, o kolik výraznější je nový styling. Agresivnější, ostřejší a atraktivnější. Jinými slovy - více X-ADV.

Přepracované zdvojené LED světlomety jsou vybaveny světly pro denní svícení (DRL), která se automaticky přizpůsobují intenzitě okolního světla a díky svému jasu a vysoké viditelnosti přispívají k vyšší bezpečnosti při jízdě. Všechna světla jsou vybavena LED diodami.

Z hlediska ergonomie má jezdec díky sedlu ve výšce 820 mm a širokým řídítkům ve výšce 910 mm zajištěný vynikající výhled. Sedlo má nový tvar se štíhlejšími boky, díky čemuž jezdec snáze dosáhne na zem. Nový plexi štít u X-ADV lze pro dojíždění do zaměstnání i pro dlouhé cesty nastavit bez použití nástrojů do jedné z 5 poloh, v nichž nabízí slabší, nebo silnější proudění vzduchu. Celkový výškový rozdíl je 139 mm a úhel sklonu mezi koncovými polohami dosahuje 11°.

Součástí rozhraní u modelu X-ADV, které je dostupné prostřednictvím pětipalcového TFT displeje, je i nový systém hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control, který jezdci nabízí možnost propojení s jeho telefonem a umožňuje hlasové ovládání telefonních hovorů, e-mailů, přehrávání hudby a navigace. Pro využití této funkce je zapotřebí komunikátor v přilbě. Telefon se k přístrojovému panelu připojí prostřednictvím technologie Bluetooth. Ovládání systému je možné také prostřednictvím tlačítek na levé rukojeti.

Robustní plastové chrániče rukou chrání jezdce před větrem i deštěm a při jízdě v terénu napomáhají k lepší ochraně rukou i páček před odlétajícími kameny. Spodek stroje je chráněn brokovaným, 2,5mm silným hliníkovým ochranným krytem.

Objem schránky pod sedlem vzrostl o 1 l na 22 litrů, takže schránka bez problémů pojme integrální přilbu. Schránka je navíc osvětlená integrovaným LED světlem, jehož povrchová textura zajišťuje rovnoměrné osvětlení bez oslňování. Nabíjecí USB zásuvka nahrazuje dosavadní 12 voltovou autozásuvku a nachází se v zadní části schránky.

Parkovací brzda byla přemístěna z pravé kapotáže níže na pravou rukojeť, čímž se uvolnil prostor pro užitečnou a snadno přístupnou schránku na rukavice.

Součástí standardní výbavy je středový stojan s náklonovým čidlem, který umožňuje X-ADV zaparkovat na svahu, aniž by hrozilo jeho převrácení.

Pro ještě více pohodlí využívá model X-ADV inteligentní klíč, který má jezdec po celou dobu v kapse a pro ovládání zapalování, víčka palivové nádrže a sedla jej nemusí vyndávat. Má-li jezdec inteligentní klíč u sebe, lze jedním stiskem hlavního tlačítka na stroji odemknout řízení a zapnout zapalování, zatímco pomocí dvou kolébkových spínačů se ovládá víčko palivové nádrže a zámek sedla. Praktická je také funkce „odpovědi“, která umožňuje snadné nalezení stroje na větší dálku pomocí zablikání směrových světel, a pomocí tlačítek se také zamyká a odemyká volitelný „chytrý“ horní kufr. Spojkový mechanismus v hlavním spínači zabraňuje násilnému odemknutí řídítek.

Přední a zadní ukazatele směru u modelu X-ADV jsou vybaveny funkcí nouzových brzdových světel. Pokud při rychlosti nad 53 km/h jezdec aktivuje kteroukoliv brzdu a záporné zrychlení přesáhne hodnotu 6,0 m/s2, začnou výstražná světla blikat, aby na prudké brzdění upozornila ostatní účastníky silničního provozu. V případě, že je aktivován systém ABS, se hranice pro aktivaci této funkce při stejné rychlosti snižuje na záporné zrychlení nejméně 2,5 m/s2.

Ukazatele směru jsou vybaveny funkcí automatického vypnutí. Namísto použití jednoduchého časovače systém porovnává rozdíl v otáčkách předního a zadního kola a na základě toho vypočítává, zda je možné ukazatele směru s ohledem na situaci vypnout.

 

3.5 Podvozek

 • Nový rám z ocelových lichoběžníkových trubek šetří hmotnost a nabízí maximum prostoru
 • 41 mm kazetová inverzní vidlice a kyvné rameno se systémem Pro-Link
 • Radiální čtyřpístové přední brzdové třmeny, 296mm kotouče a ABS
 • Pneumatiky 120/70 R17 vpředu a 160/60 R15 vzadu

Při neviditelném – avšak významném – vylepšení podvozku modelu X-ADV začali konstruktéři společnosti Honda u rámu z lichoběžníkových trubek. Díky pečlivému přepracování (s využitím proměnlivé tloušťky a hmotnosti trubek) se nejen podařilo ušetřit 1 kg oproti předcházejícímu rámu, ale zároveň se podařilo získat cenný prostor pro odkládací schránku.

Sklon vidlice a závlek jsou 27°/104 mm, rozvor kol činí 1 590 mm. Úhel řízení dosahující 39° (a poloměr otáčení 2,8 m) usnadňují manévrování s X-ADV v hustém provozu. Dlouhý zdvih odpružení – 153,5 mm vpředu a 150 mm vzadu – je sladěn se světlou výškou 165 mm. Pohotovostní hmotnost je o 3 kg nižší a dosahuje 236 kg.

Pro jízdu v těžším terénu lze u 41 mm patronové inverzní vidlice nastavit předpětí pružin a tlumení v odskoku. Zadní tlumič s nastavením předpětí je prostřednictvím přepákování Pro-Link spojen s hliníkovým kyvným ramenem tvořeným obráběným prvkem s dutým průřezem a rameny s průřezem ve tvaru U.

17" přední kolo a 15" zadní kolo jsou opatřeny nerezovým ocelovým výpletem a zlepšují schopnosti X-ADV při jízdě v těžším terénu. Ke kvalitě jízdy přispívají špalíkové pneumatiky, zatímco ventily ve tvaru L usnadňují kontrolu tlaku v pneumatikách. Rozměr pneumatik je 120/70 R17 vpředu a 160/60 R15 vzadu.

Dva radiální čtyřpístové brzdové třmeny spolupracují s 296 mm kotouči a jsou vybaveny systémem ABS.

 

4. Příslušenství

Kompletní nabídka originálního příslušenství Honda vyvinutého pro nový model X-ADV zahrnuje:

 • Zadní nosič
 • „Chytrý“ horní kufr
 • 38 litrový / 50 litrový vrchní kufr s hliníkovou/barevně sladěnou vložkou
 • Nosiče bočních kufrů
 • Boční kufry – pravý 26 l, levý 33 l s hliníkovou/barevně sladěnou vložkou
 • Tašku na středovou konzoli
 • Nástavce chráničů řídítek
 • Boční ochranné lišty
 • Mlhové světlomety
 • Vyhřívané rukojeti

5. Technické parametry

 

MOTOR

 

Typ

Kapalinou chlazený, 4-taktní, 8-ventilový, řadový dvouválec SOHC splňuje EURO5

Zdvihový objem

745 cm3

Vrtání a zdvih

77 mm x 80 mm

Kompresní poměr

10,7 : 1

Maximální výkon

43,1 kW při 6 750 ot./min.

Max. točivý moment

69 Nm při 4 750 ot./min.

Olejová náplň

4,0 l

PALIVOVÝ SYSTÉM

 

Karburace

Elektronické vstřikování paliva PGM-FI

Objem palivové nádrže

13,2 litru

Spotřeba paliva

3,6 l / 100 km

ELEKTRICKÁ SOUSTAVA

 

Startér

Elektrický

Kapacita baterie

12 V / 11 Ah

HNACÍ ÚSTROJÍ

 

Typ spojky

Mokrá lamelová, hydraulická 2-spojková

Typ převodovky

6-stupňová dvouspojková převodovka

Stálý převod

Řetěz

RÁM

 

Typ

Kosočtvercový; ocelové trubky

PODVOZEK

 

Rozměry (D x Š x V)

2 215 mm x 940 mm x 1 370 mm

Rozvor kol

1 590 mm

Úhel přední vidlice

27°

Závlek

104 mm

Výška sedla

820 mm

Světlá výška

165 mm

Pohotovostní hmotnost

236 kg

ZAVĚŠENÍ KOL

 

Typ vpředu

Inverzní 41mm, zdvih 120 mm

Typ vzadu

Tlumič Monoshock, kyvné rameno Pro-Link, zdvih 120 mm

KOLA

 

Typ vpředu

Paprskové kolo

Typ vzadu

Paprskové kolo

Velikost ráfku přední

17M/C x MT3.50

Velikost ráfku zadní

15M/C x MT4.50

Pneumatika vpředu

120/70-R17M/C

Pneumatika vzadu

160/60-R15M/C

BRZDY

 

Systém ABS, Typ

2-kanálový

Typ vpředu

296 mm dvojité kotouče se 4-pístovými třmeny

Typ vzadu

Jeden 240 mm kotouč s jednopístovým třmenem

PŘÍSTROJE A ELEKTRONIKA

 

Přístrojový panel

5-palcový barevný TFT panel

 

Zabezpečovací systém

Systém s inteligentním klíčem Smart Key

Světlomet

LED, světla pro denní svícení

Zadní světlo

LED


Honda X-ADV 2021 01
Honda X-ADV 2021 01
Honda X-ADV 2021 02
Honda X-ADV 2021 02
Honda X-ADV 2021 03
Honda X-ADV 2021 03
Honda X-ADV 2021 04
Honda X-ADV 2021 04
Honda X-ADV 2021 05
Honda X-ADV 2021 05
Honda X-ADV 2021 06
Honda X-ADV 2021 06
Honda X-ADV 2021 07
Honda X-ADV 2021 07
Honda X-ADV 2021 08
Honda X-ADV 2021 08
Honda X-ADV 2021 09
Honda X-ADV 2021 09
Honda X-ADV 2021 10
Honda X-ADV 2021 10
Honda X-ADV 2021 11
Honda X-ADV 2021 11
Honda X-ADV 2021 12
Honda X-ADV 2021 12
Honda X-ADV 2021 13
Honda X-ADV 2021 13
Honda X-ADV 2021 14
Honda X-ADV 2021 14
Honda X-ADV 2021 15
Honda X-ADV 2021 15
Honda X-ADV 2021 16
Honda X-ADV 2021 16
Honda X-ADV 2021 17
Honda X-ADV 2021 17
Honda X-ADV 2021 18
Honda X-ADV 2021 18
Honda X-ADV 2021 19
Honda X-ADV 2021 19
Honda X-ADV 2021 20
Honda X-ADV 2021 20
Honda X-ADV 2021 21
Honda X-ADV 2021 21
Honda X-ADV 2021 22
Honda X-ADV 2021 22
Honda X-ADV 2021 23
Honda X-ADV 2021 23
Honda X-ADV 2021 24
Honda X-ADV 2021 24
Honda X-ADV 2021 25
Honda X-ADV 2021 25
Honda X-ADV 2021 26
Honda X-ADV 2021 26
Honda X-ADV 2021 27
Honda X-ADV 2021 27
Honda X-ADV 2021 28
Honda X-ADV 2021 28
Honda X-ADV 2021 29
Honda X-ADV 2021 29
Honda X-ADV 2021 30
Honda X-ADV 2021 30
Honda X-ADV 2021 31
Honda X-ADV 2021 31
Honda X-ADV 2021 32
Honda X-ADV 2021 32
Honda X-ADV 2021 33
Honda X-ADV 2021 33
Honda X-ADV 2021 34
Honda X-ADV 2021 34