Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Indian Riders Fest 2022

Indian, 2.6.2022

Indian Riders Fest, největší setkání majitelů motocyklů Indian Motorcycle v Evropě, se uskuteční v Českých Budějovicích za účasti více než tisíce motocyklů Indian a jezdců více než třiceti národností z celého kontinentu i vzdálenějších zemí.

Druhý ročník akce Indian Riders Fest proběhne ve dnech 10. – 12. června v Českých Budějovicích na výstavišti nedaleko centra města, kde budou vítáni všichni jezdci se svými stroji.

Cestu k centrálnímu pódiu budou zeširoka lemovat stánky s produkty výrobců příslušenství a doplňků, historickými sbírkami, upravenými motocykly Indian, tunerskými produkty, bary, food trucky, restauracemi a oficiálními shopy Indian Riders Festu a značky Indian Motorcycle.

Na velké ploše Indian Motorcycle bude pro všechny účastníky připravena k testovacím jízdám dvacítka nejnovějších modelů včetně novinek Scout Rogue a Indian Pursuit. Navíc bude na místě k dispozici oficiální dealer Indian Motorcycle, připravený na kompletní servis a údržbu.

 

Program je extrémně bohatý a nabídne:

  • 10 koncertů
  • 4 kaskadérská vystoupení
  • 4 vystoupení profesionálních rodeo jezdců
  • 400 testovacích jízd na motocyklech Indian
  • Velkolepou tombolu s upraveným motocyklem Indian Chieftain jako hlavní cenou a mnoha dalšími cenami

Zlatým hřebem akce bude nepochybně sobotní spanilá jízda, kdy v pravé poledne vyrazí více než tisíc jezdců na trasu dlouhou 24 kilometrů. Vyjížďka bude zakončena na historickém náměstí v srdci Českých Budějovic.

Vše je připraveno k tomu, aby druhý Indian Riders Fest proběhl úspěšně. Podrobnosti o IRF22 najdete na indianridersfest.cz.

Indian Riders Fest