Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Jarní úklid v garáži i doma

Marek Olbert, redakce MotoRoute, Blakar, 8.4.2020

Nouzový stav se prodloužil do konce dubna. Hmmm, OK, co už. Před námi je dlouhý víkend. Na nějakou velkou mrskačku a koledu za hranicemi okresu to nevypadá i když počasí bude víc než lákavé. Kdo nehodlá vyrazit na povolený výlet do přírody, může uklízet v garáži nebo doma. Moje garáž by to potřebovala :-( Přes zimu se támhle to posune tady, tohle zase tam a tak nějak se mi ucpaly všechny kouty :-)

Hobby markety obslouží lidi se živnosťákem, ale internety jedou. Na webu je mraky možností nákupu různého nářadí, příslušenství a vůbec potřebných věcí na jarní servis a úklid. Moje garáž je v pohodě. Jedno malé okno a koberec. Kýbl s vodou a vysavač situaci hravě vyřeší. Jenže kolega Jirka má vilku z dob socializmu s echt vysokým oknem od garáže přes dvě patra. Na to už je potřeba pořádný žebřík nebo technika.

Dvacáté první století však krom nových nemocí přináší i práci zlehčující stroječky.  

Elegantní a stylový robotický čistič oken s automatickým rozprašovačem vody

HOBOT 388 je elegantní robotický čistič oken čtvrté generace s automatickým rozprašovačem vody a vestavěným zásobníkem mycího prostředku na okna. Robotický čistič oken HOBOT 388 je vybaven patentovaným ultrasonickým rozprašovačem vody, který vytváří 15 mikrometrů hustou mlhu přispívající k ještě účinnějšímu a dokonalému čištění oken. HOBOT 388 rychle a precizně vyčistí okna a různé druhy skleněných povrchů pomocí dvou speciálních utěrek z mikrovlákna ve svislé i vodorovné poloze. Díky systému Single-side můžete HOBOT 388 používat na různých tloušťkách skel a skleněných površích, jako jsou zrcadla, zdvojená okna a další. Vestavěná záložní UPS baterie chrání robota proti pádu při výpadku elektrické energie. Dále je HOBOT 388 vybaven GYRO senzorem, navigačním systémem s AI-Techonology S4.0 a novou funkcí dvojitého čistícího cyklu. Stylový a štíhlý HOBOT 388 je možné ovládat chytrým mobilním telefonem nebo dálkovým ovládáním.

HOBOT 388 dokonale vyčistí:

okna a skla různé tloušťky

skleněné dveře, výlohy

zrcadla, zrcadlové skříně

skleněné sprchové kouty

Inspirace přírodou

HOBOT 388 používá inovativní technologie, ke kterým nás přivedla inspirace přírodou. Jemná vlákna utěrek s nanostrukturou pohlcují nečistoty a odstraňují prach z čištěných povrchů. Ultrasonická tryska vytváří z vody hustou mlhu, která napodobuje lidských výdech a tím zajistí precizní odstranění nečistot z čištěného povrchu bez zanechání otisků a šmouh.

Revoluce v čištění oken a skel

Snadno umístíte robotický čistič HOBOT 388 na čištěný povrch skla, okna, zrcadla, výlohy, skleněných dveří vestavěné skříně a jednoduše jej spustíte jedním tlačítkem. Speciální systém Single-Side-Cleaning zajistí precizní vyčištění skel a zrcadel pomocí dvou speciálních utěrek z jemného mikrovlákna. 

Video omrkněte na stránce HOBOTcz

Automatický ultrasonický rozprašovač vody

HOBOT 388 poskytuje inovativní řešení pro automatické rozprašování vody nebo mycího prostředku HOBOT na povrch oken. Ultrasonický rozprašovač vody vytváří 15 mikrometrů hustou mlhu podobnou lidskému výdechu vzduchu. Tato mlha nejdříve rozpustí nečistoty a následně pomocí speciálních utěrek z mikrovlákna s nanostrukturou robot okno vyleští. Ultrasonická tryska velmi dobře funguje s mycím prostředkem HOBOT nebo s destilovanou vodou. Díky této technologii HOBOT 388 spotřebuje pouze 1ml vody nebo čisticího prostředku HOBOT na plochu o rozměru 1m2.

Vyměnitelný zásobník a čistící prostředek

V případě, že je třeba vyměnit zanesenou ultrazvukovou trysku, jednoduše vyměníte celý modul zásobníku na vodu uvolněním dvou šroubků a přístroj bude opět fungovat jako nový. Velikost obsahu zásobníku je 24ml, což vystačí na čištění plochy o rozměru 24m2. Jako náplň používejte pouze destilovanou vodu nebo originální čistící přípravek značky HOBOT. HOBOT 388 čistí okna nejen ekologicky, ale také ekonomicky.

Inteligentní čištění oken a skel bez námahy

HOBOT 388 využívá unikátní systém pohybu, při kterém traverzuje po povrchu a precizně jej čistí bez zanechání otisků. HOBOT 388 k pohybu nepoužívá žádná přídavná kolečka, ale patentovaný systém dvou utěrek z mikrovlákna, které povrch perfektně čistí a zároveň leští. HOBOT 388 automaticky rozpozná velikost čištěného povrchu ve vodorovné i svislé poloze a zvládne vyčistit velké plochy o šířce až 5m a výšce 6m. Minimální velikost čištěného povrchu je 35 x 35 cm. 

Dvojitý čistící cyklus

Pomocí dálkového ovládání nebo chytrého mobilního telefonu můžete u modelu HOBOT 388 aktivovat funkci dvojitého čistícího cyklu.

AI-Technology S4.0 a výkonný BLDC motor

HOBOT 388 je vybaven GYRO senzorem a vysoce citlivým podtlakovým senzorem pro automatickou regulaci výkonu a pohybu po čištěné ploše. Navigační systém s AI-Techonology S4.0 kontroluje pohyb robota po čištěném povrchu podobně jako autopilot. HOBOT 388 je osazen modernizovanými motory kol s vyššími otáčkami a silnějším točivým momentem a také výkonným sacím BLDC motorem, který zajišťuje precizní a přesný pohyb robota po čištěném okně či zrcadle. 

Ovládání pomocí chytrého telefonu

Robotický čistič oken HOBOT 388 může být ovládán pomocí chytrého telefonu přes Bluetooth. Aplikaci pro ovládání si jednoduše stáhnete zdarma na App store nebo Google Play. Robota můžete také ovládat pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení.

Dlouhý napájecí kabel a vestavěný UPS systém

Napájecí kabel je dlouhý 4 metry, což umožňuje, aby HOBOT pracoval na velké ploše nebo i když je síťová zásuvka daleko od okna. Vestavěnou UPS záložní baterii využijete v případě náhlého výpadku elektrického proudu. Dalšími bezpečnostními prvky je několik senzorů, které neustále vyhodnocují situaci a bezpečnostní lano.

Získané ocenění zlatá medaile iENA, Německo

Získané ocenění v Německu prokazuje vysokou kvalitu a výjimečnost produktu v oboru robotiky.

Doporučená cena: 8690,- Kč vč. DPH / 349 EUR vč. DPH a osvědčené prodejce naleznete zde:

https://www.hobot.cz/prodejci/

 

 

 


hobot388-001
hobot388-001
hobot388-002
hobot388-002
hobot388-003
hobot388-003
hobot388-004
hobot388-004
hobot388-005
hobot388-005
hobot388-006
hobot388-006
hobot388-007
hobot388-007
hobot388-008
hobot388-008
hobot388-009
hobot388-009
hobot388-010
hobot388-010
hobot388-011
hobot388-011