Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

KTM na Dakaru 2010

23.12.2009

how much abortion pill cost

average cost of abortion pill redirect

I přes oficiální neúčast KTM na Dakaru 2010, způsobenou protestem proti nečekané změně pravidel, bude více než polovina jezdců startovat na strojích této značky. Podporu jim přitom bude jako obvykle zajišťovat servisní kamion KTM. Chybět nebudou ani esa jako jsou Marc Coma a Cyril Despres, kteří pojedou na jednoválcových strojích LC4, vybavených omezovači v sání pro snížení výkonu. Tímto chce KTM demonstrovat důvěru ve své motocykly a zároveň skepticismus ke třídě 450 ccm.

Stefan Pierer, výkonný ředitel KTM Sportmotorcycle AG, k tomu řekl:
“KTM utvářela svět motocyklového rally sportu tak, jako žádná jiná značka. Design a konstrukce KTM 690 Rally přesně vyjadřuje naši filozofii „Ready to Race“ (Připraven závodit). Skutečnost, že tak velké množství předních i soukromých jezdců má stále důvěru v KTM a naše služby jen podporuje naše přesvědčení”

Francouzský talent Cyril Despres, který nedávno dokončil několikahodinový vytrvalostní test ve své nové vlasti, Andoře, má k tématu také jistě co říci:
“Mohou omezit naše sání tak, aby byl výkon KTM 690 Rally nižší, ale nemohou stanovit žádné limity na naše zkušenosti, profesionalitu a na naši jízdu. Chceme vyhrát!”

Rally Dakar 2010 startuje v Buenos Aires na Nový rok. Z celkového počtu 161 registrovaných motocyklistů jich 83 pojede na KTM. Značka se bude prezentovat také v kategorii čtyřkolek, mimo jiné díky Italce Camelii Liparoti.
Mezi startem a cílem závodu, který bude 16. 1. 2010 rovněž v Buenos Aires, čeká závodníky téměř 9 000 kilometrů, 14 etap a přejezd legendární pouště Atacama v severním Chile.

Další informace:
www.ktm.com

Fotky:
www.ktmimages.com

 


Cyril Després trénuje
Cyril Després trénuje
Stefan Pierer
Stefan Pierer