Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Limitovaný model Indian Chieftain Elite bude v prodeji i v ČR

Indian CZ, 4.3.2021

Indian Motorcycle, první americká motocyklová značka, představuje Chieftain Elite pro rok 2021, nejnovější model ultra-prémiové řady limitovaných edicí „Elite“.

Spojením bezkonkurenčního výkonu, odvážného designu a výjimečného zpracování vznikl motocykl pro ty, kteří chtějí jen to absolutně nejlepší a rádi se odlišují. Limitovaná série pouhých 120 kusů pro celý svět z Chieftainu Elite dělá nejexkluzivnější model značky Indian Motorcycle všech dob.

Prémiový dvoutónový lak modelu Chieftain Elite v odstínech Thunder Black Vivid Crystal a Carbon Crystal dodává motocyklu vzhled ručního zpracování. Prémiové povrchy, jako například barva Slate Smoke na motoru Thunderstroke 116 a veškerá loga ve stejném barevném odstínu odlišují model Chieftain Elite od všech ostatních baggerů, které můžete na silnici potkat.

„Chieftain Elite jsme navrhli pro jezdce, kteří jsou rádi středem pozornosti a chtějí se odlišit, aniž by obětovali výkon nebo jízdní komfort,“ řekl Reid Wilson, viceprezident společnosti Indian Motorcycle. „Cit pro detail a špičková kvalita zpracování jsou naprosto bezkonkurenční, zatímco vlastnit a řídit tento motocykl je díky extrémní exkluzivitě něčím opravdu jedinečným.“

Chieftain Elite pro rok 2021 láká exkluzivním designem, prémiovou výbavou a uživatelsky přívětivou technikou.

 

Exkluzivní design

Každý Chieftain Elite prochází pečlivým procesem lakování, který trvá vice než 24 hodin a provádí se ručně. Od třpytivých kovových šupinek rozvrstvených v laku až po barevný povrch motoru v odstínu Slate Smoke působí tento prémiový bagger dojmem ručně vyrobeného customu s maximálním citem pro detail.

Indian Chieftain Elite

Aerodynamická kapotáž a pevné boční brašny s ostrými liniemi a tvrdými hranami dodávají motocyklu Chieftain Elite impozantní vzhled, zatímco dvoumístné sedlo Rogue zajišťuje štíhlý profil. Snížené odpružení a 19palcové precizně opracované přední kolo, které odhaluje mělký přední blatník, podtrhuje výjimečnost zpracování.

Zákazníci si mohou své motocykly Chieftain Elite přizpůsobit přesně ke svému obrazu prostřednictvím široké nabídky originálního příslušenství Indian Motorcycle. Na cestování a pro vylepšení komfortu mohou vybírat z rozmanitých řídítek a sedel, nízkých rychloupínacích opěrek pro spolujezdce Sissy Bar a Backrest Pad, zadního kufru v barvě motocyklu se zamykáním na dálkový ovladač, či kapotovaných chráničů nohou v barvě motocyklu s nastavitelnými průduchy vzduchu.

 

Prémiová výbava

Standardní výbava modelu Chieftain Elite 2021 zahrnuje kompletní LED osvětlení, tónovaný elektricky poháněný plexištít ovládaný tlačítkem, prostorné hliníkové plotny a integrovaný 400wattový audio systém PowerBand s křišťálově čistou kvalitou zvuku. Ve standardní výbavě je i ABS, bezklíčové zapalování, systém sledování tlaku v pneumatikách a voděodolné boční kufry se zamykáním dálkovým ovladačem o objemu vice než 68 litrů.

 

Uživatelsky přívětivá technika

Špičková a uživatelsky přívětivá technika použitá u Chieftainu Elite nabízí jízdní zážitek té nejvyšší kategorie. Středem všeho dění je bezkonkurenční sedmipalcový displej infotainmentu Indian Motorcycle Ride Command s konektivitou Apple CarPlay, který umožňuje snazší ovládání hudby, nastavování navigace a práci s informacemi z mobilního telefonu.

Nejvýkonnější motor společnosti Indian Motorcycle, vzduchem chlazený Thunderstroke 116, nabízí prvotřídní výkon se špičkou točivého momentu 171 Nm. Systém deaktivace zadního válce zvyšuje jízdní komfort při popojíždění v kolonách, a tři volitelné jízdní režimy Tour, Standard a Sport umožňují jezdci nastavit si citlivost reakce na plyn. Palivové mapy pro jednotlivé jízdní režimy byly naprogramovány rozdílně, takže výsledkem je jeden motocykl se třemi různými charaktery.

 

Model Chieftain Elite 2021 je v nabídce pouze na následujících trzích regionu EMEA

  • Česká republika
  • Francie
  • Německo
  • Norsko
  • Střední východ
  • Švédsko

Více informací je k dispozici u nejbližšího dealera Indian Motorcycle a na webových stránkách www.indiancz.cz.

Indian Chieftain Elite