Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

LML na českém trhu

A Spirit, 14.4.2011

Společnost A SPIRIT a.s. je na základě podpisu smlouvy pro distribuci výhradním dovozcem skútrů LML pro Českou republiku.

Skútry LML vyrábí společnost LML India Ltd. se sídlem v indickém Kanpuru, jejíž historie pod tímto názvem započala na začátku 90-tých let. Po ukončení spolupráce s koncernem Piaggio v roce 1999 pokračuje společnost LML India ve výrobě skútrů pod vlastní značkou, přičemž hlavním typem nesoucím název výrobce zůstává velmi populární model STAR DLx s unikátní 4-stupňovou manuální převodovkou.

 

Tento model vyniká jednoduchou konstrukcí, příjemnými jízdními vlastnostmi a vysokou užitnou hodnotou. Kromě 4-stupňové převodovky ovládané na levé straně řidítek se LML STAR vyznačuje také ocelovou samonosnou karoserií, která odlišuje LML od většiny konkurence, dnes již převážně používající plasty. Výhodou této konstrukce a materiálu je nepochybně také větší odolnost a tuhost a v neposlední řadě také technologie oprav shodná s automobily, tj. opravy a lakování poškozených ocelových částí karoserie. Dalším typickým znakem tohoto modelu je kompletní náhradní kolo na levé straně, které společně s baterií vyvažují motor.

Užitná hodnota skútrů LML byla ještě zvýšena rozšířením modelové řady STAR o verze se čtyřtaktními agregáty 125 a 150 ccm, které jsou překvapivě nejen výkonnější než dvoutaktní verze, ale vynikají především daleko pružnější charakteristikou a hlavně podstatně nižší spotřebou benzínu. Samonosná karoserie modelu STAR Dlx 4T je navíc doplněna trubkovým pomocným rámem, který ještě zvyšuje tuhost a zlepšuje jízdní vlastnosti. 

Do České republiky dovážíme výhradně model STAR Dlx 4T, přičemž se chceme soustředit na prodej výkonnějšího 4-taktního motoru 150/151 ccm. Z tohoto důvodu prodáváme motory 150/151 ccm za stejné ceny jako motory 125 ccm. Základní verzi STAR Dlx 150 4T nabízíme podle platného ceníku již od 69.900 Kč vč. DPH. V nabídce jsou dále modely STAR Dlx GT a STAR Dlx Bicolor Vintage, které jsou za zvýhodněnou cenu vylepšeny nadstandardní výbavou z široké nabídky originálního příslušenství, které lze nalézt v internetovém obchodu Yshop.cz. Další výhodou značky LML je široká paleta barev, z které si vybere opravdu každý. V naší nabídce je celkem 7 základních barev, dalších 8 barevných variant nabízíme za příplatek. Skútry LML jsou kryty standardní 2-letou zárukou.

Kompletní nabídku značky LML naleznete na nových internetových stránkách www.lmlczech.cz.