Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Nová aplikace Africa Twin

Honda a redakce MotoRoute, 4.2.2016

Společnost Honda Motor Europe s potěšením představuje unikátní nový způsob, jak si mohou zájemci prohlédnout nový model CRF1000L Africa Twin – aplikaci Honda Africa Twin.

Tato aplikace využívá technologii CGI, pokročilé 3D modelování a rozšířenou realitu (AR), pomocí které si můžete na svém chytrém telefonu podrobně prohlédnout všechny verze modelu Africa Twin (standardní, ABS i DCT) ve všech třech dostupných barevných provedeních (CRF Rally, Africa Twin Tricolor, a Matte Ballistic Black Metallic).

Pomocí fotoaparátu na svém zařízení pak můžete svou nově vytvořenou Africa Twin přenést kamkoliv do vašeho prostředí – do garáže, do obýváku, na pracovní stůl atd.

 

Pomocí aplikace můžete:

  • model Africa Twin prohlížet z jakéhokoliv úhlu a z jakékoliv vzdálenosti
  • měnit model a barvu, zkoumat rozdíly a rozhodovat se o svých preferencích
  • seznámit se s hlavními vlastnostmi stroje přejetím prstem po spodní části displeje
  • „umístit“ stroj Africa Twin do svého vlastního prostředí klepnutím na ikonu oka na displeji a namířením fotoaparátu vašeho zařízení
  • změnit velikost virtuálního stroje Africa Twin na displeji, snímek si uložit a sdílet jej prostřednictvím sociálních sítí

Aplikace je dostupná pro IOS a Android pod následujícími odkazy, případně zadáním výrazu „Africa Twin“ do vyhledávání příslušného obchodu.

Apple

Google Play