Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Nová látková zavazadla BMW

BMW, redakce MotoRoute, 12.3.2021

Už plánujete kam letos vyrazit? A máte kam dát na motorce svoje nezbytnosti i něco navíc? 

BMW Motorrad, nejen pro své zákazníky, připravilo novou kolekci textilních zavazadel Black Collection.

Novou kolekcí Black Collection rozšiřuje BMW Motorrad své široké portfolio o sadu látkových zavazadel. Jsou dokonalým motocyklovým doplňkem do každého počasí. Tato kolekce byla navržena na základě potřeb zákazníků BMW Motorrad a v souladu s heslem „Pro člověka a jeho stroj“. Ať už je to taška na nádrž, taška na zadní nosič nebo ledvinka – všechny prvky této rozsáhlé kolekce mají funkční, inovativní a sladěný design. V široké nabídce si určitě najdete ideální zavazadlo pro každý účel a každé dobrodružství.

 

Taška na nádrž Black Collection, velká (GS)

Velká taška na nádrž Black Collection vyrobená z odolné polyesterové tkaniny potažené materiálem TPU nabízí řadu chytrých detailů. Kromě uzamykatelného, pogumovaného a vodu nepropustného zipu je hlavní úložný prostor vybaven dalším zipem pro zvětšení objemu z 13 na 18 litrů. Odnímatelný vnitřní vak s rolovacím uzavíráním je vodotěsný. Další úložný prostor poskytují síťové přihrádky na bočních stěnách hlavního úložného prostoru a vnější kapsa.

Obzvláště praktické: Taška na nádrž je vybavena průchodkou na kabel a vodotěsným průhledným úložným prostorem, který umožňuje použití dotykových zařízení.

Velká taška na nádrž je přizpůsobena motocyklům se strmě se svažujícími tvary palivové nádrže. Díky protiskluzovým pěnovým polštářkům na spodní straně skvěle drží na nádrži, k níž je navíc připevněna pro daný motocykl specifickým tříbodovým popruhem.

Přezky v přední a zadní části tašky umožňují rychlé odepnutí například při čerpání paliva. Přenášení usnadňuje ramenní popruh, který je součástí vybavení. Díky dalším přídavným popruhům lze tuto tašku připevnit také na zadní nosič nebo sedlo spolujezdce. Taška je černá s modrými ozdobnými prvky, modrá podšívka usnadní motorkáři orientaci uvnitř. Podšívka je vyrobena z polyesteru.

Objem: 13–18 l          Rozměry: 32 × 22 × 19/26 cm

 

Taška na nádrž Black Collection, velká (Tour & Roadster)

Tato verze tašky na nádrž Black Collection se ideálně hodí pro cestovní motocykly a motocykly kategorie roadster. Díky protiskluzovým pěnovým polštářkům skvěle padne na půlkruhové tvary palivových nádrží. Velká taška na nádrž je vyrobena z odolné polyesterové tkaniny potažené materiálem TPU (polyuretan) s vodotěsným odnímatelným vnitřním vakem vybaveným rolovacím uzavíráním. Objem úložného prostoru lze pomocí vnitřního obvodového zipu snadno rozšířit z 13 na 18 litrů. 

Hlavní úložný prostor je uzavřen, zamykatelným a pogumovaným, pro vodu nepropustným zipem. Další úložný prostor poskytují síťované přihrádky na bočních stěnách hlavního úložného prostoru a vnější kapsa. Taška je vybavena chytrými detaily, jako je průchodka na kabel a vodotěsný průhledný úložný prostor, umožňující použití dotykových zařízení. Taška je k nádrži připevněna pomocí tříbodového popruhu, který je pro každý motocykl specifický. 

Přezky v přední a zadní části tašky umožňují rychlé odepnutí například při čerpání paliva. Ramenní popruh, který je součástí výbavy, usnadňuje přenášení. Díky dalším přídavným popruhům lze tašku na nádrž připevnit také na zadní nosič nebo sedlo spolujezdce. Taška je černá s modrými ozdobnými prvky, modrá podšívka usnadní motorkáři orientaci uvnitř. Podšívka je vyrobena ze stoprocentního polyesteru potaženého materiálem TPU. 

Objem: 13–18 l          Rozměry: 34 × 22 × 16/21 cm

 

Taška na nádrž Black Collection, malá (GS, Tour & Roadster)

Odolná malá taška na nádrž Black Collection s upevněním pomocí popruhů je ideálním společníkem na krátké výlety, kde je zapotřebí pouze lehké zavazadlo. Mezi její obzvláště praktické vlastnosti patří odnímatelné nepromokavé vnitřní pouzdro s rolovacím uzavíráním, průchodka na kabel, ucha na nošení a odnímatelné popruhy. Taška s objemem 5 litrů se ideálně hodí pro jednodenní výlety. Uzamykatelný a pogumovaný zip, který je také voděodolný, chrání uložené věci před vlhkostí. Praktické síťované přihrádky na bočních stěnách hlavního úložného prostoru pomáhají udržovat pořádek.

Praktická taška na nádrž se hodí jak pro motocykly s půlkruhovými, tak strmě se svažujícími nádržemi. Na nádržích perfektně sedí díky protiskluzovým pěnovým polštářkům na spodní straně. Taška je k nádrži připevněna pomocí tříbodového popruhu, který je pro každý motocykl specifický.

Díky dalším přídavným popruhům lze tuto tašku připevnit také na zadní nosič nebo sedlo spolujezdce.

Přezky v přední a zadní části tašky umožňují rychlé odepnutí například při čerpání paliva. Ramenní popruh, který je součástí vybavení, usnadňuje přenášení. Taška je černá s modrými ozdobnými prvky a reflexními pásky. Podšívka je modrá a vyrobena je ze stoprocentního polyamidu.

Objem: 5 l      Rozměry: 25 × 20 × 10 cm

 

 

Taška na zadní nosič Black Collection, malá/velká

Zcela nové tašky na zadní nosič jsou dalším výrazným prvkem látkové kolekce Black Collection. Nabízejí se ve dvou velikostech, přičemž jedna je určena na krátké výlety a druhá na delší cesty s větším množstvím zavazadel. V obou případech je taška potažena nepromokavým materiálem TPU, který odolá nástrahám jakéhokoliv počasí. Odnímatelný vnitřní vak je vodotěsný. Pogumovaný zip hlavního úložného prostoru nepropouští vodu a pro větší bezpečnost je také uzamykatelný.

Dalším zipem po obvodu hlavního úložného prostoru lze podle potřeby zvětšit již beztak velkorysý vnitřní prostor tašky. Kapsy na vnitřní straně víka a přihrádky na zip po obou stranách vám pomohou uspořádat vaše věci. Dalším chytrým detailem jsou nastavitelné ramenní popruhy, které z těchto tašek vytvoří batoh pro pohodlný pohyb s věcmi i mimo motocykl. Taška na zadní nosič Black Collection je navržena pro použití ve spojení s nosičem zavazadel. Odpovídající upevňovací popruh je součástí standardní výbavy této tašky. Taška je nabízena v černé barvě s modrými ozdobnými pruhy a reflexními pruhy. Modrá je také vnitřní podšívka.

 

Zadní taška Black Collection, velká

Objem: 50–60 l          Rozměry: 55 x 30 x 30/35 cm

Zadní taška Black Collection, malá

Objem: 35–42 l         Rozměry: 41 x 30 x 30/35 cm

 

 

Boční taška Black Collection, velká/malá

Vodotěsná boční taška Black Collection je nabízena v čistém technickém designu a ve dvou velikostech s objemem 10 nebo 15 litrů. Vysoce kvalitní taška s povrchovou úpravou TPU nabízí spoustu úložného prostoru, zejména pro lehká zavazadla. Ovšem objem lze podle potřeby rychle a snadno zmenšit pomocí stahovacích popruhů.

Vnější kapsa s vodu nepropustným zipem umožňuje rychlý přístup k důležitému obsahu. Obzvláště praktická je odnímatelná vodotěsná vnitřní kapsa. 

Boční taška Black Collection je k motocyklu připevněna na levé a pravé straně pomocí pro daný motocykl specifických držáků bočních tašek. Tašku lze do držáku upnout snadno a rychle díky praktickému rychloupínáku. Je nabízena v černé barvě s modrými ozdobnými prvky a reflexními pruhy. Podšívka je také modrá a je vyrobena ze stoprocentního polyamidu.

Boční taška Black Collection, velká

Objem: 15 l                Rozměry: 35 × 32 × 14 cm

Boční taška Black Collection, malá

Objem: 15 l                Rozměry: 26 × 32 × 14 cm

 

Ledvinka Black Collection

Ideální na jednodenní výlety: Kvalitní ledvinku Black Collection lze používat k bezpečnému uložení peněženky, klíčů, chytrého telefonu a dalších drobností. Vodotěsný hlavní úložný prostor se zipem udrží vaše osobní věci v suchu i za deště. Kromě vnitřní přihrádky je ledvinka vybavena třemi vnějšími kapsami na zip a další malou síťovanou kapsou na levé straně a uchem na nošení. Prodyšná 3D tkanina na zadní straně zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Ledvinku lze vhodně přizpůsobit pomocí nastavitelného popruhu. Je vyrobena z odolné polyesterové tkaniny potažené materiálem TPU a nabízí se v černé barvě.

Objem: 3 l                  Rozměry: 18 × 20 × 11 cm

 

Batoh Black Collection, 30 l

Vysoce kvalitní a funkční batoh Black Collection 30 L je díky 25 litrům úložného prostoru, který lze rozšířit až na 30 litrů, ideální pro delší výlety s poněkud větším množstvím zavazadel. Prostorný hlavní úložný prostor je vodotěsný díky rolovatelnému uzavírání a podlepeným švům. Voděodolné jsou také pogumované zipy. Hlavní úložný prostor s integrovanou přihrádkou na 15'' notebook lze rozdělit pomocí přepážky uprostřed. Dolní část je samostatně přístupná a je možné ji rozšířit tak, aby se do ní vešla helma až do velikosti 61. Další úložný prostor poskytují čtyři vnější kapsy, odolné proti stříkající vodě, a vnitřní síťovaná přihrádka v horní části. Další zavazadla lze připevnit na vnější stranu pomocí dvou upevňovacích popruhů s přezkami.

Batoh je vyroben z odolné polyesterové tkaniny potažené materiálem TPU. Velmi pohodlné nošení umožňují nastavitelné, polstrované a vzduch propouštějící ramenní popruhy, stejně jako horní rukojeť a ucha na vnějších kapsách. Hrudní popruh je délkově nastavitelný. Dvě kapsy na zip, např. pro chytrý telefon, jsou integrovány do nastavitelného a odnímatelného bederního pásu. Ergonomicky tvarovaná zádová část zaručuje pohodlí i při dlouhodobém nošení. Standardní součástí batohu jsou dva další popruhy s přezkami pro připevnění k motocyklu.

Batoh Black Collection je navržen v černé barvě a má reflexní prvky na ramenních popruzích. Vnitřní podšívka je vyrobena ze stoprocentního polyamidu. Vnější kapsa nese také reflexní potisk BMW Motorrad.

Objem: 25–30 l

 

Batoh Black Collection, 20 l

Vysoce kvalitní a funkční batoh Black Collection 20 L má ideální velikost na jednodenní výlety, ale také pro každodenní dojíždění do práce. Díky voděodolnému hlavnímu úložnému prostoru s integrovanou přihrádkou na 15'' notebook nepředstavují průtrže mračen žádný problém.

Batoh má na zadní straně zasouvací přihrádku pro uložení ramenních popruhů. Rovněž velmi praktické: ucho v horní části a na přední straně batohu.

Všechny čtyři vnější kapsy, včetně jedné horní, jsou odolné proti stříkající vodě a mají pogumované zipy. Uvnitř horní části je praktická síťovaná kapsa. Díky ergonomicky tvarované zadní části a nízké hmotnosti 550 g lze batoh Black Collection pohodlně nosit i delší dobu. Nastavitelné ramenní, hrudní a bederní popruhy zajišťují, že batoh optimálně padne na tělo. Batoh Black Collection je navržen v černé barvě a má reflexní materiál na ramenních popruzích, nahoře a vpředu. Na přední straně nese nápis BMW Motorrad. Vnitřní podšívka je vyrobena z polyamidu.

Objem: 20 l                Rozměry: 40 × 30 × 16 cm

BMW MOTORRAD má mnoho fajnového příslušenství, použitelného i na jiných než BMW motocyklech. Mrkněte se na jejich web a zkoukněte to.

www.bmw-motorrad.cz/cs/individualisation/accessories.html 


BMW_Motorrad_black-collection-01
BMW_Motorrad_black-collection-01
BMW_Motorrad_black-collection-02
BMW_Motorrad_black-collection-02
BMW_Motorrad_black-collection-03
BMW_Motorrad_black-collection-03
BMW_Motorrad_black-collection-04
BMW_Motorrad_black-collection-04
BMW_Motorrad_black-collection-05
BMW_Motorrad_black-collection-05
BMW_Motorrad_black-collection-06
BMW_Motorrad_black-collection-06
BMW_Motorrad_black-collection-07
BMW_Motorrad_black-collection-07
BMW_Motorrad_black-collection-08
BMW_Motorrad_black-collection-08
BMW_Motorrad_black-collection-09
BMW_Motorrad_black-collection-09
BMW_Motorrad_black-collection-10
BMW_Motorrad_black-collection-10
BMW_Motorrad_black-collection-11
BMW_Motorrad_black-collection-11
BMW_Motorrad_black-collection-12
BMW_Motorrad_black-collection-12
BMW_Motorrad_black-collection-13
BMW_Motorrad_black-collection-13
BMW_Motorrad_black-collection-14
BMW_Motorrad_black-collection-14
BMW_Motorrad_black-collection-15
BMW_Motorrad_black-collection-15
BMW_Motorrad_black-collection-16
BMW_Motorrad_black-collection-16
BMW_Motorrad_black-collection-17
BMW_Motorrad_black-collection-17
BMW_Motorrad_black-collection-18
BMW_Motorrad_black-collection-18
BMW_Motorrad_black-collection-19
BMW_Motorrad_black-collection-19