Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Prague Harley Days 2015

Harley-Davidson, 9.7.2017

 

Prague Harley Days proběhnou na holešovickém výstavišti 4. – 5. září 2015. Kromě typicky chlapských a motorkářských záležitostí, bude po oba dny pro rodiny s dětmi připravena opravdu velmi rozsáhlá Mattel Family zóna doplněná relax zónou od iBodu. „Děti si budou moci vyzkoušet ty nejnovější hračky na trhu, změřit své síly ve sportovních i zábavných aktivitách, poslechnout si exkluzivně ukázky z nových hudebních filmů a naučit se třeba i něco nového,“ prozrazuje Eliška Nejedlá. 

 

 

2. ročník Prague Harley Days se ponese ve znamení zpřístupnění moderního motorkářského stylu široké veřejnosti a boření tradičních mýtů napříč společností.

Stejně jako loni bude součástí Prague Harley Days i rozsáhlá akční rodinná zóna, kterou chystají organizátoři společně s výrobcem hraček Mattel. „Budou to dva dny plné zábavy pro kluky i holky. Všichni si budou moci vyzkoušet novinková Hot Wheels autíčka ze série Star Wars, pokusit se sestavit co možná nejdelší autodráhu Hot Wheels, změřit síly v BoomCo soubojích, zkusit si složit přijímací zkoušky na Monster High, dostat se do basketbalového týmu velké Gooliope nebo si zatancovat s Barbie dancers,“ přibližují největší taháky Eva Rybová a Eliška Nejedlá ze společnosti Mattel. „Spojení s Harley-Davidson je možná překvapivé, ale protože mají stále více mladých fanoušků a podobné hodnoty jako my – nenechají se svazovat a jdou hrdě vlastní cestou, jsme rádi, že můžeme naše značky spojit a přinést všem tak skvělou akci, jako jsou Prague Harley Days,“ vysvětlují brand manažerky Mattelu. Letošní Prague Harley Days mají ještě jednu zvláštnost. „Skvělou zprávou je, že vstup na celý bohatý denní i večerní program jde letos zaplatit iBOD kartou a vstupenka bude stát pouze symbolický 1 ibod,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor Prague Harley Days

Mattel podporuje myšlenku aktivního trávení volného času společně s rodiči. „My v naší elektro době celosvětově podporujeme rodiny, aby se svými dětmi trávily více svého času a aby si i děti hrály i více navzájem. Víkend s ikonickými motocykly a Dakar týmem je ideální příležitost užít si nezapomenutelný společný zážitek,“ dodává Eva Rybová. „Výstavu stovky motocyklů Harley-Davidson a prezentaci revolučního elektrického konceptu LiveWire podpořené rozsáhlou zónou, složenou z těch největších světových dětských značek, si určitě nikdo nebude chtít nechat jen tak ujít,“ doplňuje Jaroslav Vavřina. 

Všichni držitelé iBOD karet se mohou těšit na velkou výhodu. Vstupné bude pro ně totiž 1 ibod, místo 300 korun. Program zákaznických výhod iBOD se připojil k Prague Harley Days a všem svým členům poskytne vstupenku za symbolický 1 ibod. „iBOD se stal jedním z hlavních partnerů Prague Harley Days a participuje na rodinné zóně, kterou rozšiřuje o relax zónu zejména pro maminky,“ zmiňuje za organizátory akce Jarda Vavřina a zároveň vyzývá všechny, kdo ještě iBOD kartu nemají, aby se do programu zapojili. 

Více informací o Prague Harley Days lze najít na webu www.pragueharleydays.cz
 
Fotogalerie z minulého roku je zde www.harleydays.cz/fotogalerie