Normfest

 


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Příslušenství pro BMW K 1600GT

Touratech, 7.2.2012

Touratech nyní nabízí příslušenství také pro vlajkovou loď BMW, turistický koráb BMW K 1600 GT.

Voděodolný tankvak "New Style"
Tankvak v šedivých barvách je elegantní, praktický a na motorku perfektně sedne. Je vybaven mnoha chytrými detaily, například v horní části integrovanou kapsou na dokumenty a psací potřeby, oddělitelnými kapsami na kreditní karty, A4 kapsou na mapy upevněnou na suchém zipu, takže se dá snadno oddělat, dvěma vnějšími kapsami a pevným uchem na přenášení.
Základní kapacita 20 litrů se dá snadno zvětšit na 28 litrů. Tankvak se na motorku snadno upevní i odstraní. Díky dvěma popruhům se dá tankvak použít i jako batoh nebo taška přes rameno.
Tankvak je vyroben z Cordury 1100 dtex s povlakem Teflonu, má voděodolné zipy a díky vnitřní tašce je zcela nepromokavý.
K dispozici jsou také další zavazadla řady Streetline “Touring” v odpovídajících barvách. 

Voděodolný tankvak "New Style Flat"
Menší tankvak je vyroben z nejlepších materiálů s chytrými detaily. Ideální řešení pro kratší výlety. Má například řemínek pro uchycení rukavic při zastávce nebo tankování, integrované kapsy jako tankvak výše, dvoucestný zip atd. Je rovněž vyroben z Cordury 1100 dtex s povlakem Teflonu. Kapacita je přibližně 12 litrů.

Taška Streetline „Touring“ na zadní nosič
Je určena pro upevnění na zadní nosič a má kapacitu 17 litrů. Vyrobena z Cordury 1100 dtex s povlakem Teflonu.

Taška Streetline „Touring“ na zadní sedadlo
Je určena pro upevnění na zadní sedadlo a má kapacitu 21 litrů. Designově ladí k tankvaku "Touring" a tvoří dohromady praktický a elegantní celek. Díky univerzálnímu upevnění může být použita i na jiné motocykly. Dá se použít také jako batoh.

Taška Streetline „New Style Flat na zadní sedadlo
Lehká, flexibilní a maximálně redukovaná. Designově ladí k tankvaku “New Style Flat” a tvoří dohromady praktický a elegantní celek. Úložná kapacita 13 litrů se dá zvětšit na 25 litrů a hodí se na kratší túry i na každodenní ježdění. Použitelná i jako příruční zavazadlo. 

Universal Travel Bag
Pokud jsou standardní kufry na K 1600 GT příliš malé, nebo pokud preferujete měkká zavazadla, využijete Universal Travel Bag. Multifunkčním jádrem nového systému je "tail bag" na záď motocyklu o objemu 28 litrů a dvě boční tašky o objemu 7 litrů každá. K dispozici je také doplňující Add Bag, který rozšíří celkovou kapacitu na 53 litrů.

Pro více informací kontaktujte české zastoupení Touratech (www.touratech.cz).


Luggage Rack Bag Touring
Luggage Rack Bag Touring
Pillion Seat Bag New Style Flat
Pillion Seat Bag New Style Flat
Pillion Seat Bag Touring
Pillion Seat Bag Touring
Tank Bag New Style Flat
Tank Bag New Style Flat
Tank Bag New Style waterproof
Tank Bag New Style waterproof
Travel Bag+Add Bag
Travel Bag+Add Bag