Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Skútry BMW do městské džungle

BMW, redakce MotoRoute, 14.2.2021

I když to tak venku při pohledu z okna zatím nevypadá, alespoň ne tady u nás na Moravě, moc se těšíme na ježdění na motorce a první výlety. A protože jsme v práci, rádi do kanceláře místo autem jezdíme jednou stopou, tak víme, že to často ve městě je s dopravou peklo i na motorce. Zvlášť tehdy, když zapomeneme sundat kufry :-) Pak přichází na mysl úvaha, pořídit si na blízké i vzdálené přesuny skútr. 

BMW aktuálně přichází s akcí PROKLIČKUJ MEZI AUTY NA SKÚTRU BMW se zárukou 5 let a zadním kufrem k nákupu zdarma. 

BMW říká, že "s našimi skútry střední velikosti se s výzvami mobility ve městě vypořádáš snadno! S modely C 400 X a C 400 GT získává ranní špička novou dimenzi, tvoje trasa se stane otevřeným prostorem a město si jednoduše užiješ ještě víc! Abys jej mohl pořádně prozkoumat, chce to slušnou kondici a někoho, kdo ti bude dělat komfortního průvodce nejen přes týden, ale i při víkendových cestách za přírodou. Teď už ti zkrátka nic neuteče!"

Ale pozor!, záruka 5 let zdarma platí jen při nákupu a převzetí motorky do konce února 2021. 

O něco méně můžete nepospíchat s akcí KUFR ZDARMA, protože ta platí do vyprodání zásob. Ale víte co se říká? Kdo zaváhá, ...

Při koupi skladového skútru BMW C 400 X dostanete kufr v hodnotě 17 600 Kč a při koupi BMW C 400 GT v hodnotě 16 600 Kč! To je fajnová nabídka. 

Můžete si vybrat hned z několika barevných variant (černá, bílá, šedá a červená). Součástí je celý set včetně plotny k jeho připevnění. Velkou výhodou je, že jej můžete zamknout přímo klíčem od skútru. Vyražte do práce či na kafe bez obav! Tož možná tak vyrazíme taky...

 

BMW C 400 GT

Co je na městě zajímavého? Rozmanitost jeho obyvatel? Trendy, které v něm vznikají? Spousta možností? Všechno najednou! Abys jej mohl prozkoumat, chce to slušnou kondici – a někoho, kdo ti bude dělat komfortního průvodce na delších cestách pestrým městským životem: BMW C 400 GT. S ním pulzuje město ještě více a ty máš ještě větší dosah, přesně jako tvé digitální spojení se světem. Protože s tímto středním skútrem zažiješ ve městě stejné pohodlí a živelnost jako při cestách mimo město. Objev novou dimenzi svého města se skútrem C 400 GT a užij si mnohem, mnohem víc všechno, díky čemu je tvoje město zajímavé.

 

BMW C 400 X

V dnešní době znamená městská mobilita více než jen dostat se z místa A do místa B. V dnešní době nechceš, aby ti něco uniklo, a chceš využít všechno, co ti město nabízí – a to i když jsi právě na cestě. Tuto možnost ti dává C 400 X. Jsi neustále připojen? To C 400 X také. Jde o skútr střední velikosti, který se snadno vypořádává s výzvami mobility ve městě. Vezmi si s sebou na palubu svou oblíbenou hudbu a zažij město se svým osobním soundtrackem. Nebo můžeš plánovat s přáteli připojeným chytrým telefonem, aniž bys sesedal, zatímco pohodlně proplouváš metropolí. S C 400 X se tvé město a tvé trasy stanou velkým otevřeným prostorem. Otevřeným prostorem, který patří tobě, a který si můžeš zmapovat pro sebe, a u toho se pořádně bavit.