Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Touratech představil doplňky na KTM 1190 Adventure / R

Touratech CZ, 15.3.2013

Bez ohledu na to, jestli jezdíte po silnicích nebo vás baví extrémní dobrodružné cesty, doplňky Touratech patří k tomu nejlepšímu, co se dá v současné době na trhu pořídit. S velkou radostí můžeme oznámit, že naše nabídka byla rozšířená o doplňky na nejnovější enduro KTM 1190 Adventure /R. Doplňky byly před zahájením výroby velmi intenzivně testovány rakouským cestovatelem Joe Pichlerem v Africe.

KTM 1190 Adventure je podle expertů kategorie sama pro sebe - motocykl, který nastavuje nové standardy a prioritně bude zajímat milovníky sportovního touringu nebo případně ve verzi "R" příznivce zaměřené více na offroad. 150 koní při hmotnosti 230 kg s plnou nádrží a s bohatou komfortní výbavou a špičkovou technikou - to je jednoznačný útok na pozice, kterým dominovalo BMW GS. Touratech již řadu let vyrábí a dodává některé doplňky přímo pro rakouského výrobce motocyklů (např. držáčky GPS nebo hliníkové kufry). Nyní přichází i s vlastní nabídkou doplňků pro majitele nejnovějšího cestovního endura, které spojuje komfort pro cestování po silnicích a offroadové možnosti pro jízdu v terénu.

Touratech se při vývoji doplňků nesoustředil jen na funkčnost ale také na styl a design - tak, aby dokonale ladil s designem nových strojů. Například nové ochranné mřížky na světlo, které je možné ve vteřině sundat nebo nasadit, jsou nabízené nejen v tradiční černé anodizaci ale také nově v oranžové barvě. Design nového krytu motoru, kryt řetězu - vše je perfektní a 100% funkční a přitom podtrhuje charakter stroje nebo ještě více vyzdvihuje jeho dravost.

Touratech hned do první série výrobků doplnil komfortnější sedla v různých výškách a provedeních, široké nerezové stupačky s velkým otvorem na propadávání bahna a kamínků nebo nástavce řídítek, kterými se dosáhne výrazně lepší jízdní pozice s menší únavou na dlouhých cestách. Řada dalších doplňků vychází přímo ze zkušeností s testováním stroje v nejnáročnějších podmínkách - zvýšení blatníku pro snížení rizika zastavení kola plného bahna, adaptér pro montáž držáku GPS navigace s minimalizací přenosu otřesů apod.

Pochopitelně mezi stěžejní doplňky patří sady kufrů a další zavazadla. V nabídce je vše, co může cestovatel potřebovat - tankbagy, tailbagy i textilní zavazadla na sedadlo spolujezdce. K tomu pochopitelně nosiče zavazadel a plotny nebo celé kompletní sady kufrů podle výběru zákazníka - co se týká velikosti (31/38 nebo 38/45l), povrchové úpravy (klasický broušený dural, stříbrná nebo černá anodizace a barva plastových chráničů) ale nyní i s volbou typu kufrů podle provedení - ZegaPro nebo zcela nové ZegaPro2, o kterých jsme informovali nedávno zde.
Pro model 1190 Adventure byl vyvinutý i zbrusu nový tankbag Ambato Exp Rallye, který je doslova perlou v nabídce zavazadel pro tento typ motocyklu. Nicméně v nabídce Touratech najdete i řadu dalších nových textilních zavazadel - speciálně vyvinutých pro nové KTM, takže si vybere snad každý.

Nabídku najdete na www.touratech.cz.