Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

U Ducati to žije!

Ducati, redakce MotoRoute, 26.2.2016

U Ducati se nespí, ale pěkně to tam žije. Včera v Praze proběhla XDIAVEL PARTY s představením nového modelu Ducati XDiavel, už dříve jsme vás informovali o nové Ducati Multistrada Enduro a příští týden si ji budete moci prohlédnout na živo.

 
MOTO ITALIA s.r.o. vás zve na výstavu MOTOCYKL 2016 (3. – 6. března 2016, Praha – Holešovice), kde bude poprvé v ČR k vidění novinka od Ducati, Multistrada 1200 Enduro. České zastoupení DUCATI se představí na ploše 150 metrů čtverečních, kde uvidíte všechny novinky letošního modelového roku. Kromě již zmíněné Multistrady Enduro tu bude cruiser XDiavel S, Monster 1200 R, 959 Panigale, nový Hypermotard 939 ve verzi SP, Scrambler Sixty2 a další stroje. Pokud se však do Prahy nechystáte a stihnete jen Brno, značka DUCATI bude k vidění i na výstavě MOTOSALON 2016 v Brně. Expozici zajišťuje ve spolupráci s brněnským dealerem, společností D MOTO s.r.o. Multistrada Enduro tady k vidění zřejmě nebude, uvidíte však XDiavel, 959 Panigale, nový Hypermotard 939 a další.
 
Aby toho nebylo málo, letos se v Itálii opět uskuteční World Ducati Week 2016 a bude to velké. Ducati slaví narozeniny a je ji krásných 90 let. Takže pokud fandíte této značce, nebo jen máte chuť zažít naprosto neopakovatelnou atmosféru této akce, na okruhu Marco Simoncelli v Misano v době od 1.-3. července 2016 můžete být u toho. 
 
Jízdy po okruhu, účast na setkání s jezdci, spousta moto a Ducati atrakcí. No prostě letní motorkářská párty na italský způsob. Tři dny nabitého programu s možností se "osobně" setkat s jezdci zvučných jmen. Na okruhu i jinde v areálu budou Andrea Dovizioso, Andrea Iannone, testovací jezdec Michele Pirro, Danilo Petrucci, Scott Redding, Hector Barbera, Loris Baz, Yonny Hernandez, Eugene Laverty, nebude chybět ani Casey Stoner, který je nový testovací jezdec Ducati Desmosedici GP a velvyslanec pro Ducati. Akce se také účastní současní i dřívější jezdci SBK Chaz Davies, Davide Giugliano, Troy Bayliss, Carlos Checa a další...
 
Vstupenky budou k dispozici od 23. března na internetových stránkách wdw.ducati.it 
 
Pokud žijete sociálními sítěmi, sledujte hashtagy #forzaducati a #worldducatiweek.