www.voge-bikes.cz


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Voge uvádí novinku 650DSX

Voge a redakce MotoRoute, 9.7.2021

Motocyklová značka VOGE nedávno teprve vstoupila na český trh se čtveřicí modelů a již nyní, několik měsíců poté, uvádí do prodeje další nový model s názvem VOGE 650DSX. A jak je již z názvu patrné, bude se opět jednat o zástupce velmi populární třídy Adventure.

Při vstupu na český trh startovala značka Voge hned se čtveřicí moderních motocyklů: naked bikes VOGE 500R a 300R, Adventure bike VOGE 500DS a klasický retro bike VOGE 300AC. Nyní dostává populární zástupce třídy cestovních endur 500DS posilu v podobě silnějšího bratra s označením VOGE 650DSX. Jak již název napovídá, jedná se motocykl vybavený jednoválcovým čtyřtaktním motorem o zdvihovém objemu 652 ccm splňujícím aktuální normu EURO5 s maximálním výkonem 35 kW (47 PS).

Voge 650DSX

VOGE 650DSX se po stránce výbavy může chlubit spoustou značkových komponentů, jako jsou podvozek Kayaba, brzdy Nissin s ABS od firmy Bosch a pneumatiky Pirelli. I další prvky základní výbavy jsou zákazníky velmi poptávané a u konkurenčních značek jsou velmi často za příplatek, zde však naleznete hlavní stojan, seřiditelné plexi, kompletní výfuk z nerezové oceli, seřiditelnou výšku sedadla řidiče, LED dynamické blinkry a snímání tlaku v pneumatikách v základní výbavě.

Samostatnou kapitolou je přidané písmeno X v názvu – zde značí enduristy velmi poptávaná (a u modelů značky VOGE poprvé nabídnutá) bezdušová paprsková kola v rozměrech 19 palců vpředu a 17 palců vzadu obutá do značkových pneumatik Pirelli.

Model VOGE 650DSX se bude nabízet ve dvou barevných provedeních: černá a červená, za aktraktivní cenu 179.990,- Kč včetně DPH a vedlejších nákladů. Na prodejnách se první kusy objeví již v druhé polovině července.

Voge 650DSX