Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Vyzkoušejte si nové motocykly Aprilia Dorsoduro 900 a Shiver 900

Faber Moto, 17.8.2017

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, uvádí na český trh nové modely Aprilia Dorsoduro 900 a Shiver 900.

Kromě toho zavádí zvýhodněné ceny na modely Moto Guzzi V7 Stone a Piaggio Beverly 300. Navíc bude od srpna do října probíhat u vybraných prodejců akce Faber Moto Dealer Days s rozmanitým výběrem motocyklů pro zkušební jízdy, kde si každý vybere svůj vysněný italský skútr či motocykl.

Nové modely Aprilia Dorsoduro 900 a Shiver 900 jsou již k dispozici u autorizovaných prodejců v České republice. Dorsoduro 900 přináší do kategorie supermotard nová měřítka. Motocykl s osobitým charakterem okouzlí náročné jezdce nejen svým vzhledem, ale také výkonným vidlicovým dvouválcem (70 kW/90 Nm) a vyspělým podvozkem. Mezi technické inovace patří mimo jiné zcela elektronicky ovládané škrticí klapky „ride-by-wire“ s nastavitelnou charakteristikou motoru.

Stejné „srdce“ se dvěma válci do V dostal do vínku také model Shiver 900. Sportovní motocykl bez kapotáže kombinuje intuitivní ovládání s mimořádnou dynamikou. V konstrukci „naháče“ z Noale nalézají uplatnění bohaté zkušenosti značky Aprilia z motoristického sportu. Protiprokluzový systém i protiblokovací systém ABS lze v případě potřeby deaktivovat a sofistikované řízení motoru nabízí jezdci tři základní režimy Sport, Touring a Rain. Mezi novinky patří také panel přístrojů tvořený moderním displejem TFT.

Oba nové modely značky Aprilia, Dorsoduro 900 i Shiver 900, si mohou zákazníci již vyzkoušet u všech autorizovaných prodejců renomovaného italského výrobce motocyklů. Kromě toho budou obě novinky patřit mezi hvězdy dealerských dnů Faber Moto Dealer Days, které se uskuteční od srpna do října ve vybraných dealerstvích.

V Prestige Moto v Praze se již ve dnech 18. až 19. srpna představí kromě výše zmíněné dvojice nových modelů také Aprilia Tuono V4 RR, Moto Guzzi (V7 III Stone a California Audace Carbon a Touring), Piaggio (Medley 125ie, Beverly 350ie Sport Touring a MP3 500ie Sport LT) a Vespa (Primavera 125, GTS 300 Super).

Kompletní portfolio včetně motorek Aprilia zavítá v rámci akce Faber Moto Dealer Days rovněž do brněnského dealerství Dmoto (7. až 9. září) a k nově otevřenému ostravskému prodejci AF Centrum (6. až 7. října).

českobudějovickém Motoboomu dojde ke slavnostnímu otevření nových prostor v nedalekém Rudolfově a 1.-2. září se zde můžete svézt na skútrech Vespa a Piaggio.

V píseckém MotoRi se budou moci zájemci těšit krom portfolia skútrů i na unikátní modely Moto Guzzi MGX 21 a V7 Racer (ve dnech 28. srpna až 2 září).

Předváděcí akce se samozřejmě nevyhne ani Sušici, kde se zákazníci mohou těšit na největší portfolio Moto Guzzi v neotřelém prostředí prodejce s nejdelší historií prodeje této značky. První Kozí se na zákazníky těší ve dnech 27. až 28. září.

„Politikou firmy Faber je zajistit, aby v každém dealerství byl dostatek předváděcích strojů během celého roku. Pokud máte zájem vyzkoušet si to nejlepší v oblasti skútrů a motorek, stačí si přes naše webové stránky najít nejbližšího dealera. Prodejci zapojení do Faber Moto Dealer Days budou mít během daných termínů testovací portfolio navýšené a nabízíme navíc možnost rezervace konkrétních strojů přes www.faber-moto.cz/cs/Dealer-Days.htm,“ uvedl Adam Žert, country manažer společnosti Faber Moto.

Další novinkou jsou akční zvýhodněné nabídky modelů Moto Guzzi V7 Stone a Piaggio Beverly 300. Elegantní motocykl V7 Stone ve stylu retro lze díky 10% zvýhodnění pořídit již za 214 900 Kč. Naopak moderní italskou eleganci ztělesňuje výkonný skútr Beverly 300 pro rychlou a komfortní jízdu nejen městskými ulicemi. Jeho akční cena byla stanovena na pouhých 113 900 Kč.