Normfest

 

 


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Yamaha na Motosalonu 2018 v Brně

Yamaha, 7.3.2018

Yamaha zve na Motosalon do Brna!

Každoroční jarní start do jednostopé sezony se letos odehraje na brněnském výstavišti, které 8. – 11. 3. 2018 otevře své brány tradiční motocyklové výstavě Motosalon. Také letos bude Yamaha přitom a na svém stánku v hale F představí fanouškům kompletní modelovou paletu motocyklů a tři středoevropské premiéry: futuristický tříkolový stroj Yamaha Niken, přepracovaný prodejní šlágr MT-07 a letošní cestovatelskou novinku Tracer 900 GT. Chybět nebude ani závodní speciál MotoGP Valentina Rossiho. 

 

Modří už vědí: motocyklová sezona tradičně začíná jarní výstavou Motosalon, a tady samozřejmě nemůže Yamaha chybět. Pro své fanoušky má připravených přes 30 biků včetně horkých novinek, které do Brna poputují přímo z centrály, aby si zde odbyly svoji středoevropskou premiéru. Těšit se tak můžeme na slavnostní odhalení tříkolového motocyklu NIKEN, který nezastírá svoji inspiraci v japonských manga komiksech a slibuje dosud nepoznané potěšení a jistotu i při projíždění hlubokých náklonů. Sportovně založení cestovatelé již netrpělivě očekávají nový Tracer 900 GT, který díky své přepracované ergonomii, ochraně posádky a systému zavazadel k polykání kilometrů vysloveně láká. A chybět samozřejmě nemůže ani hit loňských sezon, všestranná MT-07, která se pro letošek dočkala špičkového podvozku, vylepšené ergonomie a nabroušeného designu. 

 

Letos se můžete na stánku Yamahy těšit také na doprovodný program a zajímavá setkání. V průběhu víkendu se tu budete moci potkat s jezdci sedlající čtyřkolky a motocykly Yamaha, kteří rádi odpoví na otázky novinářů či návštěvníků. A na koho se můžete těšit? Dakarskou amazonku Ollie Roučkovou přivítáme v sobou v 10.00 a hned po obědě se k ní přidají naši další špičkoví quadisté: Pepa „Machus“ Macháček a Zdeněk Tůma. Neděle bude patřit silnici, na našem stánku totiž ve 13.00 přivítáme Ondřeje Ježka a jeho R1, našeho jediného zástupce v seriálu WSBK. 

 

Aktuální informace můžete sledovat také na sociálních sítích: 

Facebook: www.facebook.com/YamahaMotorCzech 

Instagram: www.instagram.com/yamahamotorczech 

 

YAMAHA info:

Yamaha Motor Co., Ltd. je společnost skupiny Yamaha se sídlem v Iwate v Japonsku. Yamaha Motor Co., Ltd. je jedním z předních výrobců motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Mezi další produkty patří elektrická kola, čluny, plachetnice, vodní skútry, sněžné skútry, užitkové čluny a rybářské lodě, ROVs, motory, golfové vozíky, víceúčelové stroje, generátory, vodní čerpadla, sněžné frézy, CNC stroje, bezpilotní průmyslové vrtulníky, ATV / čtyřkolky, napájecí systém pro invalidní vozíky, helmy a oblečení.

Yamaha Motor Co., Ltd. provozuje celosvětovou prodejní síť s mnoha zastoupeními po celém světě. 

Filozofie společnosti Yamaha K filozofii společnosti Yamaha Motor Co., Ltd. patří neustálá snaha o kvalitu a dokonalost, stejně jako silný smysl pro odpovědnost k člověku i životnímu prostředí. Kando, japonské slovo pro velké nadšení a opravdové uspokojení, symbolizuje princip společnosti Yamaha Motor Co., Ltd., která vždy vyhlíží do budoucnosti a dbá, aby život jejích zákazníků byl co nejpříjemnější.