Normfest

 

 


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Z motorky na lyže!

PSí Hubík, 10.12.2013

Z motorky na lyže… v kompletu od PSí!

Zcela horkou novinkou je, že český výrobce motooblečení PSí HUBÍK už neobléká jen motorkáře, ale i lyžaře! Ano, je to tak, vyvzorovali jsme několik lyžařských kompletů, které jsme po dvě zimní sezóny řádně testovali především
za aktivní účasti lyžařských instruktorů školy našeho „motorkářského“ zákazníka Dalibora Hrozy ze SKI UNIČOV.
Výsledkem je, že lyžařský komplet, který letos představujeme, je dobře odzkoušen a víme, co od něho můžeme očekávat. Takový „nultý“ rok prodeje byl pro nás už loňský rok, takže máme i reference od našich zákazníků. A co říkají?

NEJLEPŠÍ, co jsem kdy na sobě měl za 38 let lyžování!! POHODLNÉ díky zvolenému materiálu, nikde neškrtí, nikde neplandá, nikde se nekroutí... naprosto neobtěžuje!
Nechápu, jak to, že oblečení současně neprofoukne, tělo v něm neprochladne a přitom poprvé v životě (!!) se vracím z lyžování zcela nezpocen - a to se potím fakt hodně!
Ani ve větším mrazu (-15, -17...) jsem neprochladl - stačí bohatě 2 funkční vrstvy + pro případ silného větru softshellovou vestu s membránou CHRIS také od PSí.

Roman Jakovec

Zajímá Vás, proč jsme se do kompletu na lyžování vůbec pustili?
Naši zákazníci se nás už dříve ptali, proč nešijeme v létě oblečení na motorky a v zimě na lyže. Ale my jsme dobře věděli, že konkurovat lyžařskému průmyslu nedokážeme. K průlomu došlo, když jsme byli osloveni „chlapíkem“ z Lichtenštejnska, Remem Eberle, který si u nás zadal poptávku na lyžařské oblečení, které vydrží extrémní sjezdy na snowboardu. Tito „alpinisté“ sjíždí sjezdovku tak, že téměř leží a tím pádem, žádné běžné lyžařské oblečení více sjezdů nevydrží, prodře se. Proto potřebují na určitých místech např. kevlarové zesílení, které se používá i u moto kombinéz. A tak vznikla spolupráce a PSí nyní prostřednictvím společnosti Carve Company obléká řadu lyžařů v Lichtenštejnsku, Švýcarsku a v dalších zemích, kde má společnost své aktivity.

Co ale přinášíme našim zákazníkům?
Především, kdo jsou naši zákazníci? Jsou to zákazníci z motorkářského prostředí, kteří v létě jezdí na motorce a v zimě lyžují či snowboardují. Znají nás jako českého výrobce kvalitních motooděvů, jako specialistu na šití na zakázku. Ví, že vyrábíme designy na přání, že si u nás zákazník řeší detaily svého oděvu, a to vše je mu ušito na míru. A tak je tomu i u lyžařského kompletu!
Nabízíme špičkový produkt, díky materiálu, z kterého je vyroben! Je to softshell od švýcarského výrobce Schoeller®, který jako první utkal softshell, jenž je pružný v obou směrech. Tím je výrobek maximálně pohodlný, právě pro tuto vysokou elasticitu.
Další specialitou na materiálu je povrchová úprava NanoSphere, díky níž na povrchu neulpívají žádné nečistoty, ani olejnatého charakteru. Spadne Vám na oděv zmrzlina, jednoduše ji opláchnete vodou a je po špíně. Je to díky křemičité bázi upevněné do chemického procesu, který je nanesen na povrch materiálu, povrch tak není hladký a nemá tendenci vodu či nečistoty vsáknout do sebe, ale vše snadno sklouzne z povrchu pryč.
Další výhoda je vysoká termoizolace uvnitř oděvu a vysoká prodyšnost. V oděvu je Vám tak akorát, ani zima ani horko. Vše záleží na Vaší aktivitě, vy si sami vytváříte optimální klima a regulujete pomocí větracích kapes.
Díky zaměření PSí na bezpečnost výrobků tak i u lyžařského kompletu máte maximální možnost se chránit. Všechny místa, která mohou být pádem poraněna, jsou připravena na vložení chráničů.
Bunda: ramena, lokty a záda.
Kalhoty: kolena + zadní sedací část je podložena softshellem s membránou pro komfort na sedačkách, na vlecích…
Naše filozofie pro kolekci PSi SKI je stejná jako pro PSí motooblečení, oděvy jsou realizovány jako zakázkové šití.
Čili zákazník si s námi vybírá, design, výbavu… a to vše je mu ušito na míru!

Více na www.psi-ski.cz.