Skross cestovní nabíječky

Czech Dakar


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Začněte novou sezónu s přísadami Star Tron

StarBrite, redakce MotoRoute, 8.4.2019

Před výstavou Motosalon 2019 v Praze jsme v pozvánce informovali o novince na trhu - přísady Star Tron®.

Kdo navštívil stánek společnosti Cassiopeia Consulting, a.s.,  na dohled od hlavního pódia, mohl si prohlédnout i další produkty vhodné pro ošetření motocyklu i samotného motoru. Společnost Cassiopeia Consulting, a.s. je výhradním obchodním zastoupením Star Brite pro Českou a Slovenskou republiku a v jejich portfoliu jsou desítky produktů, které využijete i doma nebo v automobilu. 

Co je však pro nás motorkáře aktuálně nejvíce diskutované, je kvalita paliva v nádrži z předchozího roku, pochopitelně i to nové, které nemusí mít vždy dokonalé vlastnosti a 100% kvalitu. Pokud máte plnou nádrž loňského benzínu, rozhodně není ve stejné kondici, jako když jste jej kupovali. Problémy a nejistotu umí vyřešit produkty Star Tron®.

Americká značka Star brite® je na trhu již od roku 1973 a vyvíjí unikátní produkty, které nemají díky své kvalitě konkurenci. Její přísady do paliva Star Tron®, jsou založené na odlišné technologii než běžná aditiva – pracují na bázi enzymů. 

Enzymy obsažené v produktech rozkládají všechny nežádoucí elementy (karbonové úsady, vodu, mikroorganismy, bakterie, plísně) na mikročástice, které motor bez problémů spálí. Na rozdíl od běžných aditiv nehrozí, že by při jejich spalování a odchodu do výfuku poškodily motor, protože se neusazují v nádrži. Star Tron® zamezuje kondenzaci vody v palivové soustavě, řeší problémy s přidávaným ethanolem, předchází oxidaci paliva, zlepšuje tak spalování, čímž zvyšuje výkon motoru a snižuje spotřebu až o 15 %. Díky tomu je Star Tron® používaný nejen pro běžný provoz, kdy není jisté, jak kvalitní palivo tankujeme, používá se i při motoristických závodech a díky funkci stabilizace paliva po dobu jednoho roku je velmi využívaný i pro zazimování motorek a dlouho stojící auto-moto veterány jezdící na benzín i naftu.

Přísady do paliva Star Tron® teď na jaře stačí nalít v přesném dávkování do nádrže a enzymy palivo pro motor udělají mnohem konzumovatelnější. Totéž platí i pro nové palivo, které přechodem ze studené jímky do tepla může cestou nebo v nádrži rosit. Přestože budete mít pocit, že vaše palivo je stoprocentní, s přísadami Star Tron® jej vylepšíte minimálně o jedno procento na 101 %. 

Produkty jsou dodávány i v setech, které jsou vhodné pro čerpací stanice, servisy a motoobchody. 

Vyzkoušejte Star Tron® a přesvědčte se o jeho kvalitě!

Dohodli jsme se společností Cassiopeia Consulting, a.s. pro čtenáře magazínu MotoRoute zdarma tyto přísady vyzkoušet. Napište na motoroute@seznam.cz do jaké motorky chcete Star Tron® použít, uveďte na sebe kontakt, souhlas se zpracováním osobních údajů (pro účel losování a postoupení výhry) a 10 vylosovaných obdrží Star Tron® Gasoline Additive 1:750 zdarma!

Soutěž končí 30.dubna a vylosovaní výherci budou informováni. 

Další informace o produktech Star Bite a Star Tron najdete na www.startron.cz