Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Vyšlo

MotoRoute 2/2014

Redakce, 31.3.2014

MotoRoute 2/2014 vychází 9.4.2014

Online vydání možno zakoupit již 5.4.>Publero.com

 

 

iKiosk

 

 

 

 

Z obsahu:

ToskánskoToulavé Toskánsko
"...Toskánsko je něco úplně jiného, než vyhlídka ze Stelvia, které přejedete jednou a stačí. Tady lze každým dnem nacházet nová zákoutí nejmenších vesnic, lovit ranní mlhy a večerní světlo, ochutnávat kávu i víno, obdivovat se italským děvčatům a zkrátka zažívat to, co si představuji pod pojmem štěstí..."

 

 

 

 

 

 

Výstavy Motosalon a Motocykel
Ohlédnutí za letošními motocyklovými výstavami.

 

 

 

 

 

 

 

 


Zakarpatská UkrajinaČtyřkolky v Zakarpatí - Motobatt Extrem Tour 2
"...Po setmění vás ale čeká na ukrajinských silnicích jedno překvápko za druhým. S hrůzou zjistíte, že cyklisté i povozy jezdí zásadně bez světel i odrazek, na traktoru je běžným standardem jediné světlo vpředu a vzadu nic. Když se pak v protisměru v poslední vteřině zjeví obrys obřího náklaďáku ZIL, na němž svítí jediné houpající se dálkové světlo na pravé straně, máte dost. Ale jezdit po silnicích jsme na Ukrajinu nepřijeli. Zakarpatská oblast je především krajem krásných hor s lesy a náhorními planinami, kde parta čtyřkolkářů nikomu nevadí..."

 

 

 

 

Ze Staré Bystrice do Zázrivé
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KazachstánKazachstánské dálky
"...Ohromná stáda pádících koní, pravda, to nám už trochu všední. Ale taky bahnité napajedlo, z něhož se zvedlo 27 orlů. Tolik pohromadě jich už určitě nikde a nikdy neuvidíme. A okamžik, kdy to mydlím osmdesátkou po roletě a z každé strany se mnou drží krok pták o rozpětí křídel dva metry a bez bázně si mě prohlíží, ano, tak to jsou zážitky, kvůli kterým cestuji. To nevybledne ani v domově důchodců..."

 

 

 

 

 

Přestavba BMW R 1150GS pro off-road
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NorskoJižní Norsko
"...Projíždíme krásnou, občas i sluncem zalitou krajinou a za vesnicí Eide najíždíme na tzv. Atlantskou cestu. Jedná se o patnáctikilometrový úsek, kde jsou malé ostrůvky propojeny mosty poskytujícími nádherné vyhlídky. Úsekem jsme úplně nadšeni, a tak si ho projíždíme i opačným směrem. Popojíždíme, fotíme a vstřebáváme tento zvláštní kraj a taky sluníčko, zpříjemňující nám dnešní den..."

 

 

 


 

Tip na výlet: Dále od hradu dále!
Severní Čechy

 

 

 

 

 

 

 

 

Hrady a zámky
Kačina a Ploskovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slovenský tip: Vihorlat a Nízke Beskydy
 

 

Přes Alpy, Dolomity a Lago di Garda do Benátek
"...Je rozhodnuto, bereme za hefty a na lehko, pouze s našimi dívčími batůžky, vyrážíme na prohlídku dolomitských průsmyků. Dáváme si okruh 125 km dlouhý a projíždíme Passo Tre Croci (1 805 m), Lago di Misurina, Passo di Falzarego (2 105 m), Passo di Valparola (2 192 m), Passso di Campolongo (1 875 m) a zpět do Cortiny. Sice krátký úsek, ale trval celé odpoledně a do kempu se vracíme již za tmy. Italské Dolomity, to jsou scenérie, kdy za každou zatáčkou či průsmykem je další pěkný a jiný obzor, či kus fascinujícího přírodního úkazu, prostě paráda..."

 

 

...a další


Vaše názory

K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor