Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Aktuality

Novinka v ČR: Motomapa Švýcarska

Redakce, 6.5.2011

Po velkém úspěchu a příznivých ohlasech, které mezi motocestovateli zaznamenal Motoatlas Alpy, jsme do České republiky začali dovážet i další výrobek renomovaného švýcarského vydavatelství Hallwag - Motomapu Švýcarska.
Opět je to produkt určený speciálně pro motorkáře a zahrnuje jednak samotnou mapu, ale také karty s 33 nejlepšímií trasami. Všechny trasy jsou vyznačeny na hlavní mapě a dále stručně popsány na kartách formou malé mapky, jednoduchého itineráře a piktogramů, vyznačujících různé charakteristiky dané trasy.
Vše je provedeno se švýcarskou precizností, snad jedinou výtku bychom měli k tomu, že mapa je zhotovena sice na kvalitním, ale přece jen "obyčejném" papíře - lepší by bylo použití voděodolného a "netrhavého" materiálu. V každém případě je však tato motomapa dobrým doplněním mapové knihovny motocestovatele, zejména pak pro vyznavače Alp.

Najdete ji v e-shopu zde: Motomapa Švýcarska
 

Pozn.: Pokud byste měli zájem o bližší popis motorkářských tras ve Švýcarsku, pak je zde průvodce ADAC Švýcarsko - 15 nejlepších tras pro motorkáře, jestliže Vám jde čistě o mapy, poslouží dobře sada regionálních map Švýcarska od Michelinu.


Karta s trasou
Karta s trasou

Vaše názory

K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor