Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Bezdotykové dávkovače mýdla

Marek Olbert, redakce MotoRoute, 16.3.2022

Nejen doma, ale i v garáži nebo dílně příjde vhod bezdotykový dávkovač mýdla. 

Ať už se líně sami nebo s kamarády poflakujete ve své dílně nebo zástupy lidí čekají na služby vašeho servisu či bistra, komfort je možné si dopřát i při mytí rukou. Usoudili jste, že upatlané mýdlo nebo stará ušmudlaná průběžně doplňovaná láhev s mýdlem nepůsobí dobře? Vhod příjde automatizace v podobě dávkovače. Jednoduché a hygienické řešení pro všechny provozy, dílny i domácnost stojí pár korun, navíc s velkým hygienickým opodstatněním. 

Bezdotykový dávkovač mýdla zaručuje maximální hygienu a jednoduchost ovládání. Nemusíte mačkat žádné tlačítko, které je plné bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor dávkovače, ten automaticky mýdlo nadávkuje do dlaně.

Funkce dávkovače mýdla Helpmation V470

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation je vybaven funkcí „NO DRIP“. Po nadávkování mýdlo neodkapává ze zásobníku. Dávkovač Helpmation V470 je možné umístit na umyvadlo nebo upevnit na zeď.

Zásobník mýdla je u dávkovače Helpmation vyroben z průhledného plastu, a tak máte neustálý přehled o stavu mýdla v zásobníku. Víte přesně, zda je třeba mýdlo doplnit.

Úsporný provoz dávkovače mýdla Helpmation

Napájení elektroniky dávkovače mýdla je zajištěno pomocí 4 kusů baterií typu LR6/AA, které vydrží plnit svou funkci až 12 měsíců. Doporučujeme používat kvalitní alkalické baterie.

Bezdotykový dávkovač mýdla je možné používat na tekuté mýdlo, jar, dezinfekční mýdla. Jeho používání zajistí hygienické mytí rukou v koupelně, kuchyni, restauraci, nemocnici, lékařské ordinaci, kosmetickém salonu, penzionech či hotelech a samozřejmě i v naši dílně, máme-li tam umyvadlo nebo alespoň nějakou tekoucí vodu. 

Přehled aktuálně dostupných dávkovačů mýdel najdete na www.helpmation.cz/bezdotykove-davkovace-mydla.