Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Crossover naháč-enduro od Hondy již brzy

Honda, 27.10.2010

Honda odhaluje skicu novinky - motocyklu s konfigurací motoru V4

Tento motocykl je něčím mimořádným; lze jej definovat jako „crossover“, což znamená motocykl spjatý se dvěma druhy stylů. Motocykl bude disponovat flexibilitou a charakterem blízkým stylu Naked, nicméně se vzpřímenou jízdní pozicí jezdce a vzhledem blížícím se ke kategorii Enduro.

Crossover je představitelem kubatury střední třídy a přestože vypadá jako zástupce kategorie Enduro, má nízce posazené sedlo, což umožňuje pohodlné svezení jezdcům různých velikostí.
Díky nízce usazenému těžišti, širokým řidítkům a vzpřímené jízdní pozici je jízda a manévrovatelnost na tomto motocyklu snadnou a pohodlnou záležitostí.
Výzkumy v Hondě ukázaly, že zákazníci chtějí motocykl, který vyniká jedinečným stylem a je vhodný pro jízdu za všech podmínek v průběhu sezóny. Honda proto zákazníky vyslyšela a takový motocykl vyrobila.
Tato skica je prvním znázorněním motocyklu, za jehož designovou podobou stojí designeři v Honda Design Centre v Římě. Konečná podoba motocyklu bude poprvé představena 2. listopadu na výstavě EICMA v Miláně, kde budou k dispozici také fotografie a oznámeny datum produkce a dostupnost modelu na dealerstvích.

Honda také v Miláně představí nový koncept motocyklu s motorem 1 200 ccm s V4 konfigurací, který byl poprvé použit v modelu VFR1200F.

Vaše názory

K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor