Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Ducati Tour 2017

redakce, Ducati, 16.3.2017

Stalo se již dobrou tradicí, že poslední dubnový víkend pořádá české zastoupení značky Ducati, zahájení testovacích dnů DUCATI TOUR. Svátek pro všechny co mají rádi motocykly z Boloně.

Stejně tomu je i letos, kdy DUCATI TOUR 2017 startuje 29. dubna v Milíně u Příbrami.

Již osmý ročník bude mít celkem 7 zastávek. Od konce dubna do půlky června vždy v sobotu. Na každé zastávce minimálně 10 testovacích motocyklů v čele s “Motocyklem roku 2017”, Multistradou 950.

Zajímají Vás aktuální modely značky Ducati? Jste zvědaví, jak tyto stroje fungují? Chcete si je vyzkoušet v reálných podmínkách českého silničního provozu? I když třeba vůbec nezvažujete nákup nového motocyklu, přijďte se seznámit se značkou DUCATI - právě proto je tu opět DUCATI TOUR 2017.

Seriál testovacích dnů pořádá importér MOTO ITALIA s.r.o. společně s vybranými dealery a v následujících šesti víkendech objede doslova celou republiku.

Najděte si svůj termín:

29. dubna – Milín u Příbrami – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. - Ducati Prague

6. května - Brno – pořádá D MOTO s.r.o.

13. května – Slušovice – pořádá M.C.F.cz s.r.o.

20. května – Hradec Králové – pořádá GlobalMoto

27. května – České Budějovice – pořádá G4R s.r.o.

3. června - Mladá Boleslav – pořádá Rossomoto MB s.r.o.

10. června – Děčín – pořádá Profimoto.cz

Během DUCATI TOUR 2017 budete mít možnost vyzkoušet téměř všechny aktuální modely značky Ducati. Nebude chybět čerstvý „Motocykl roku 2017“, Multistrada 950. Dále to budou tyto motocykly: Multistrada 1200 S, Multistrada 1200 Enduro, X Diavel S, Diavel, Monster 797, Monster 821, Monster 1200 (S), Monster 1200 R, 959 Panigale, SuperSport S a Ducati Scrambler Desert Sled a Icon. Skladba prezentovaných modelů se může na jednotlivých zastávkách lišit – sledujte webové stránky www.ducati-czech.cz.

Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.

Letos se opět uskuteční tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě. Zapište si do diářů datum středa 21. června 2017. Podrobnosti najdete včas na našem webu nebo FB. Sledujte nás!

 

Nevyhovují Vám termíny nebo nemáte rádi organizované akce? Přijďte si motocykl vyzkoušet individuálně! Ducati Prague nabízí v průběhu celé sezóny individuální testovací jízdy. Probíhají od 1.4. do 31.10. podle podmínek uvedených zde. http://www.ducati-czech.cz/individualni-testovaci-jizdy.html

Rezervujte si svoji jízdu už teď na ducati@ducati-czech.cz nebo na telefonu +420 284 821 148

Více informací najdete na www.ducati-czech.cz. MOTO ITALIA s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu termínu, místa konání nebo prezentovaných modelů.

MOTO ITALIA s.r.o.

Olbrachtova 1

140 00 Praha 4

www.ducati-czech.cz

www.ducatishop.cz

http://www.facebook.com/DucatiCR