Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Dunlop Sportmax Qualifier

Dunlop, 8.3.2011

Dunlop Sportmax Qualifier (rychlostní index H)

Pro mladé jezdce, kteří požadují sportovní dezén a rychlou odezvu za dostupnou cenu, je určena nová řada pneumatik rychlostního indexu H s názvem Dunlop Sportmax Qualifier.
Když poprvé motocyklisté vyjíží na dvou kolech, je velmi důležité mít to nejlepší vybavení, jaké si mohou dovolit. Kromě samotného motocyklu je tou nejlepší investicí nákup kvalitních pneumatik. Jsou tím prvním a nejdůležitějším spojovacím článkem mezi jezdcem a vozovkou. Nové pneumatiky Dunlop Sportmax Qualifier byly speciálně navrženy tak, aby mladým nadšencům a fanouškům závodních motocyklů nabídly ty nejlepší sportovní gumy za přijatelnou cenu.
Pomocí kompozitové technologie využité při výrobě pneumatik GP Racer D211 se v pneumatice Qualifier snoubí téměř závodní vlastnosti s vynikajícím poměrem cena-výkon. Jedná se o první pneumatiku, která nadšeným, mladým, sportovně založeným jezdcům nabízí závodní parametry. Pneumatika Sportmax Qualifier je dostupná pro kubaturu 125 cm3 ve velikosti 17 palců s rychlostním indexem H (kategorizace pro rychlost až 210 km/h), přičemž její sportovní parametry zajišťují vynikající přilnavost k vozovce, aniž by se přitom obětoval výkon.
Sharon Antonaros, marketingový ředitel divize Dunlop Europe, říká:
„Už dlouho jsme chtěli uvést na trh pneumatiku, která by byla speciálně určena pro rostoucí okruh mladých jezdců, kteří se svými menšími sportovními motocykly vyjíždějí na silnici o víkendech. Ti potřebují jednu sadu dostupných pneumatik s vynikající přilnavostí a bezpečnostními parametry, která ale zároveň dokáže nabídnout skvělý výkon na závodní dráze.“

Pneumatiky řady Dunlop Sportmax Qualifier rychlostního indexu H jsou určeny mladým jezdcům, kteří od pneumatiky očekávají závodní parametry, uklidňující stabilitu, výbornou odezvu a předvídatelnost, a možnost zjištění, kde mají své limity.To vše za přijatelnou cenu. Pneumatiky jsou dostupné v těchto rozměrech:

  • 110/70 R 17 54H TL
  • 120/60 R 17 54H TL
  • 120/70 R 17 54H TL
  • 150/60 R 17 54H TL
  • 160/60 R 17 54H TL