Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Vyšlo

MotoRoute 2/2019

Redakce MotoRoute, 8.4.2019

MotoRoute 2/2019 vychází 12. 4. 2019

Online vydání možno zakoupit již 5. 4. >Alza Media online

 

 

 

  

 

Z obsahu:

15 vařičů dřívkáč Bubák v limitované edici

Oslavte s námi 15. ročník tištěného magazínu MotoRoute a vyražte na výlet s limitovanou edicí turistického vařiče dřívkáč Bubák.

Vařič dřívkáš Bubák Limited Edition

 

Rekordní Motosalon 2019

Rekordní účast, rekordní plocha, takový byl letošní Motosalon.

Motosalon 2019

 

Severní Kavkaz

"...Ze začátku jde vše jak na drátkách a pěkná šotolina se lehce vine krajinou a postupně stoupá do kopečků. Je pěkně a jsou tu široké výhledy do osamocené krajiny, bez provozu, bez lidí, bez staveb... Jenom skalnaté hory a zelené kopce. Pak nás čeká prudší sjezd do údolí, na jehož dně je sice krátký, ale velice nepříjemný zával z kamenů o velikosti našich bočních kufrů. Jdeme se na to smutně podívat, jestli třeba není nějaká šance projet..."

Severní Kavkaz, Rusko

 

Pojeďte s MotoRoute do Rumunska

Letos jsme pro vás připravili další výlet, tentokrát do Rumunska.

 

Čarovné Rumunsko

"...Vchádzame na horskú cestu, čakáme, kde nás zastavia závory... a...žiadne tu nie sú. Takže Fagaraš je náš! Šviháme si to hore, ale iba chvíľku, lebo aj nám bolo divné, čo za kamienky sú na ceste. Veľmi rýchlo sa to vysvetlilo, za ďalšou zákrutou nás zastaví stádo oviec, aj so psami, aj s bačom..."

Rumunsko

 

Výstava MOTOCYKEL 2019 se povedla

Ani na bratislavské výstavě Motocykel jsme nechyběli.

Motocykel 2019

 

Keep Respect!

Úžasná událost, kde byste neměli chybět.

Keep Respect

 

Benelli TRK

Recept na levnou a kvalitní turistickou motorku.

 

Technické památky

Boží Dar a Jáchymov

 

Zorka a první pád s airbagovou vestou

Každý motorkář si musí zkrátka připustit, že nikdo z nás není neomylný. Nehody nás potkávají dnes a denně a co si budeme povídat – při našem koníčku nám zkrátka jde o život a zdraví. Pomůže airbagová vesta Hit-Air?

 

WayAway: Na Bramboře kolem světa - 16. díl (Mexiko)

"...Bramboru parkujeme na hlídaném parkovišti a usedáme do sedla. Z koňského hřbetu se Michoacán jeví snad ještě krásnější. Tedy až do té chvíle, než se ti dva koňové začnou předhánět o to, kdo průvod povede. Náš průvodce nás uklidňuje, že vykopávání dozadu je úplně normální, že se prostě tihle dva koníci nemají moc v lásce, a tak na sebe mají tendenci útočit. Co chvíli se tedy jeden z nich splaší – postaví se na zadní, anebo naopak vykopává zadníma nohama vysoko do vzduchu..."

WayAway: Na Bramboře kolem světa

 

Po stopách bohyně Afrodity na „Ostrově lásky“ (Kypr)

"...Jeli jsme mezi horami a lesy 40 km a potkali jen tři auta. Cestou bylo vidět místa na Severním Kypru, kde jsme byli před dvěma roky. Silnice se klikatí kolem hranice, směrem k hranici je zase zákaz focení, po cca 20 km je krásné nové krmítko pro turisty, cestou je pramen horské vody..."

Kypr

 

Rozhovor: Lenka Šlehoverová

Od vážné nehody na motorce až na Mistrovství světa v ruském Murmansku.

Rozhovor: Lenka Šlehoverová

 

Zuzkou Amerikou, 3. část

"...Výheň, stoupání, lesíky a šnečí tempo mě po vjezdu do národního parku Yosemite příliš nezaujaly. Ale jakmile se přehoupnete přes hřeben, otevřou se vám úžasné pohledy do dlouhého údolí obklopeného šedými obry. Když se pak dostanete dolů a koukáte na ty obry odspodu, to je teprve majestátní podívaná..."

Zuzkou Amerikou