Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Vyšlo

MotoRoute 3/2017

Redakce MotoRoute, 6.6.2017

MotoRoute 3/2017 vychází 7.6.2017

Online vydání možno zakoupit již 2.6. >Alza Media online

 

 

 

iKiosk

  

 

 

Z obsahu:

 

Ubytování pro motorkáře v ČRBiker-friendly ubytování
Kde u nás najdete "biker friendly" hotely, penziony a kempy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WayAway: Na Bramboře kolem světa, 5. dílWayAway: Na Bramboře kolem světa
"... O nějakou chvíli později pro změnu od jezera slyšíme hlasité čvachtání, jako by se tam koupalo ohromné zvíře. Uplyne nějaký čas a kolem našich stanů probíhá několik menších zvířat najednou. Ležíme se zatajeným dechem a čekáme, co se bude dít dál. Tu najednou, patrně jen několik metrů od stanu, hlasitě zavyje skupina vlků. Zdá se to
být tak blízko, navíc nikdy předtím jsme nic podobného neslyšeli..."

 

 

 

 

 

Test: KTM 1090 Adventure R & KTM 1290 Super Adventure RTest KTM 1090 Adventure R, 1290 Super Adventure R
V Chorvatsku jsme erkové modely od KTM projeli v pořádném offroadu. Jak jim to šlo?

 

 

 

 

 

 

 

 

Příprava motorky před dovolenou
Na co nezapomenout, než podlehnete volání dálek?

 

 

Kolem Baltu na motorceKolem Baltu za 15 dní
"...Na Rusko vyrážíme s jednou podstatnou zastávkou, povinnou snad pro všechny Čechy v Estonsku. Tou je pochopitelně průmyslové městečko Kunda, asi 15 km od hlavní trasy na Narvu. Patřičně jsme Kundu zdokumentovali a následně doplnili záznam do ryze českého Kundího deníku, který je pečlivě schovaný nedaleko oné velmi populární dopravní značky na východní straně obce. Pokračujeme, mimo krátké zastávky na pláži ve vesnici se zajímavým názvem Aa, v podstatě přímo do fronty před hraničním přechodem v již téměř zcela ruském městě Narva..."

 

 

 

 

Test: Honda CB1100RS & CB1100EX  Test: Honda CB1100RS & CB1100EX
Dvě retro krasavice vypadají podobně, ale přece jen se dost liší.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Řím a Vatikán na motorceVšechny cesty vedou do Říma
"... To bylo jednoznačně nejlepší svezení na celé dovolené. Stovky zatáček, špičkový asfalt, nepotkal jsem snad ani jedno auto. 73 km motocyklového orgasmu. Jestli mladej Rossi začínal jezdit tady, tak se nedivím, že je, kde je. Už jen kvůli tomu ta cesta na jih stála za to..."

 

 

 

 

 

 

Test: Ducati Multistrada 950Test Ducati Multistrada 950
I s menší sestrou oblíbené Multistrady je stranda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hedvábnou stezkou na malých motocyklechHedvábnou stezkou na malých motocyklech, 2. díl
"...Následuje nekonečné stoupání po hlinito-kamenité cestě. Míjíme několik osad pastevců a stále stoupáme mezi hnědé štíty. Kyrgyzská celnice je kousek pod sedlem, odbavení je bleskové. Radostně skáčeme do sedel a zdoláváme poslední metry stoupání. Vítá nás obrovská socha kozorožce. Mnohokrát jsem si ji prohlížel na internetu a přál si uvidět ji zblízka. Nyní prožívám opojný pocit splněného přání..."

 

 

 

 

 

Technické památkyBuřany a Horní Dřevíč
Buřany a Horní Dřevíč

 

 

 

 

 

 

 

 

Představujeme
Motooblečení Rebelhorn

 

 

Jawa Jižní AmerikouJawa Jižní Amerikou, 4. díl
"...Přejíždíme poslední vrcholky na naší cestě, když se ve 4 390 m n. m. začnou čerti ženit. Z nebe padají kroupy, následuje řádná sprška a jako třešničku na dortu si dáváme nekonečnou mlhu při sjezdu do Nazca. Po cestě nás vytroubí bezohledný řidič, který se v půlce vracečky vměstná do našeho pruhu. Vůbec to s ním nehlo, hlavně že mohl troubit..."

 

 

 

 

 

 

Allora, alpská Passo-vačkaAlpy na moto
"...Mám pocit, že som účastníčka medziplanetárneho výskumu. Tá kombinéza, mikrofón v prilbe, ktorá je tak natesno, že ani myšlienky nedýchajú... praskot v prilbe. Na to som nebola doteraz vôbec zvyknutá. Ale vôňa čerstvo pokosenej trávy, slnko a pocit slobody sú omnoho silnejšie..."

 

 

 

 

 

 

 

Zuzkou napříč KanadouZuzkou napříč Kanadou 2
"...Znáte to, projíždíte obyčejnou vesnicí, koukáte kolem a pak ji uvidíte, vpálí vám svůj obrys do sítnice a musíte se za ní otočit. A tady stály hned dvě! Beechcraft 18 v provedení hydroplán, komplet v chromu, pastva pro oči a prostě nutnost si udělat fotku Zuzky a těchto dvou leteckých krásek v pozadí. K mému štěstí piloti a majitelé těchto strojů měli po šichtě a užívali si svoje drinky na terase u letadel..."


Vaše názory

K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor