Normfest

 

 


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Vyšlo

MotoRoute 5/2016

Redakce MotoRoute, 5.10.2016

MotoRoute 5/2016 vychází 5.10.2016

Online vydání možno zakoupit již 30.9. >Alza Media online

 

 

 

iKiosk

  

 

 

Z obsahu:

 

WayAway: Na Bramboře kolem světaWayAway: Na Bramboře kolem světa
"...´Strachovka!´začne opakovat. Nerozumíme. ´Insurance,´ vyhrkne nakonec. Takže umí anglicky, nebo je to jenom jedno naučené slovo? Taháme zelenou kartu, policajt se začíná usmívat a nám začíná docházet, co se asi bude dít. S úsměvem na rtech nám v ruštině vysvětluje, že nemáme povinné ručení pro Kazachstán a vede nás na policejní stanici..."

 

 

 

 

 

 

Tesy - kamera Blacko WolfTest: kamera Black Wolf
Vyzkoušeli jsme novou vysokovýkonnou kameru na motorku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pohodová TanzánieTanzánie
"...Slibovaná projížďka je super. Vidíme spoustu roztodivných ptáků, ještěry, opice, dva malé krokodýlky – ještě děti. Ale hlavně spoustu hrochů. Pozorovat tato majestátní zvířata v jejich přirozeném prostředí je naprosto úžasný zážitek! Člověk by ani netipl, že je to nejnebezpečnější zvíře Afriky. Také proto se držíme v uctivé vzdálenosti..."

 

 

 

 

 

 

Test: Honda Africa Twin DCTPolsko a Slovensko v automatu aneb Africa Twin DCT – koráb pouště
V minulém čísle jste si mohli přečíst o Hondě CRF1000L Africa Twin, v tomto vydání jsme testovali verzi DCT s automatickou převodovkou. A ještě si přečtete něco o cestě přes Polsko a Slovensko.

 

 

 

 

 

 

 

Motobatt: Připravená na těžký životMotobatt
Podíváme se na konstrukční rozdíly mezi bateriemi a proč se některé hodí do extrémních podmínek více než jiné.

 

 

 

 

 

 

 

Technické památky
Jarošův mlýn a Objekt S5 „Výpustek“

 

Laos offroadPo Laosu na enduru
"...Terén je slušný, ze začátku asfaltka s nekončícími zatáčkami a skvělými výhledy. Ta se v Hongsa mění v cestu plnou strmých výjezdů a sjezdů v divokém neprostupném deštném pralese. Vychutnáváme si prostředí, které svádí ke sportovní offroadové jízdě, již přerušují jen fotografické a svačinové přestávky..."

 

 

 

 

 

 

 

Slovensko - exotika za humnySlovensko
"...Oblast je také zajímavá tím, že tudy jel před sto lety, tedy v roce 1915, nejslavnější Čech Švejk bojovat na haličskou frontu. Má za to ve slovenském Humenném sochu na nádraží. Tehdy vedla železnice z Medzilaborců přes hory tunelem do Lupkowa, zlikvidovaného o necelých 40 let později komunisty..."

 

 

 

 

 

 

Test: Mitas Terra ForceTest: Mitas Terra Force
Jaká je nová radiální Mitaska pro cestovní endura?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maďarsko známé neznámé, 2. částMaďarsko
"...V odpoledním zapadajícím slunci dozlatova zbarvená kukuřičná pole, vinice s malými lisovnami vína a chaloupky vinařů vypadají jako z pohádky. V dálce, mezi vinicemi, je místy vidět Balaton. Zapadající slunce jeho hedvábnou hladinu postupně zbarvuje do oranžova..."

 

 

 

 

 

 

 

VietnamVietnam, 4. část
"...V jakési garáži na kraji města jsme z našich dopravních prostředků nechali odstranit největší neduhy a v rámci čekání jsme doplnili energii, ztracenou při startovací proceduře, kaloricky vyváženou snídaní. Vydatnou pochutinou nám byly rýžové nudle s rýží, zalité rýžovou omáčkou a rýžové pečivo navrch. Nechápu, jak je to možné, ale chutnalo to fantasticky. Nejspíš to bude tím, že tam byly i úplně jiné ingredience, jen jsem je brzy z rána nestihl zaregistrovat. Zkrátka jsem v ranním deliriu viděl rýži, jenom rýži..."


Vaše názory

K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor