Shrnutí novinek v MotoRoute klubu - červenec 2020
Co získáš členstvím v MotoRoute klubu? Přinášíme stručné shrnutí.
MotoRoute klub přináší svým členům exkluzivní obsah v členské sekci webu, kromě toho ale nabízí i různé slevy jak přímo u MotoRoute, tak i u partnerských firem. Obsah i výhody se postupně rozšiřují a přibývají. Za členství v klubu se platí roční poplatek, avšak domníváme se, že hodnota toho, co člen získá, je o dost vyšší než co zaplatí. A to mnohdy doslova - na slevách se dají ušetřit reálně tisíce korun, nemluvě ani o obsahu, jako jsou filmy, knížky atd.
Podívejme se tedy, co vše získá člen klubu k dnešnímu dni (27. července 2020).
Na klubovém webu jsou to v členské sekci:
- streamovaná videotéka (aktuálně 75 motocestovatelských filmů, další budou přibývat)
- pětidílný on-line enduro kurz se Zdeňkem Gottvaldem a Rudou Fráňou v ceně 999 Kč
- on-line knihovna s úplně všemi čísly magazínu MotoRoute včetně toho nejnovějšího (je zde publikováno dřív, než vyjde tištěný časopis)
- on-line knihovna s knížkami – je v ní i několik těch, které jsou v tištěné podobě už vyprodané a nedají se sehnat, konkrétně třeba České mototoulky 1, Alpský motorkářský průvodce Francie, Motorkářský průvodce po Rumunsku část 1 i část 2
- klubový e-shop, kde je několik výrobků za zvýhodněné ceny (knížky, průvodce, navigace…)
- sleva na předplatné tištěné verze MotoRoute
A další výhody:
- sleva na akce MotoRoute (cestovatelská setkání, škola jízdy v terénu, organizované výlety aj.)
- slevy a výhody u našich partnerů, konkrétně:
- sleva -15 % na airbagové bundy a vesty HitAir u m-style.cz
- sleva -5 % na vybavení od Geneze (třeba na bundě Rukka to udělá hravě -1 000 Kč)
- sleva -10 % na nákupy v aplikaci MotoQuest
- sleva na akce pořádané firmou Moto Lisý známého šoumena a kaskadéra Míry Lisého (motoškola, motozájezdy...)
- sleva 2 000 Kč na jakýkoliv zájezd outdoorové CK Rajbas
Kromě výše uvedeného, každý člen dostane fyzicky nový Motoatlas České republiky v hodnotě 349 Kč, klubovou nášivku a samolepku.

