Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Aktuality

Fotosoutěž 2014

Buben, 18.12.2013

Jak jste si měli možnost přečíst v novém čísle našeho magazínu, připravili jsme pro vás na první polovinu roku 2014 fotosoutěž s návazným tiskem stolního kalendáře, který by měl být k dostání na příštím společném setkání MotoRoute v září.
Modus operandi bude následující. Prvního každého měsíce (počínaje prosincem, kdy máme trochu zpoždění...), vyhlásíme na webu témata, k nimž se mají fotky vztahovat. Následovat bude 21 dní na zasílání fotografií do soutěže. Poté soutěžní fotky zveřejníme na webu a vy o nich budete moci následující měsíc hlasovat. Mezitím vyhlásíme další téma, a tak dále až do července.
Prvních pět fotografií bude otištěno v časopise a automaticky zařazeno do kalendáře. Na základě množství a kvality soutěžních fotografií se pak rozhodneme, zda bude kalendář měsíční či týdenní a podle toho zařadíme další fotky.
Věříme, že otevřete své archívy a podělíte se s ostatními fanoušky magazínu MotoRoute o fotky a zážitky, které jste si přivezli z vašich cest a jež se vám nesmazatelně zapsaly do paměti. Za rok nás některé z nich budou provázet na stránkách kalendáře vašeho časopisu MotoRoute.
A jelikož se blíží konec roku, kdy v teple domova, oblaženi vánoční atmosférou, budete bilancovat minulou motorkářskou sezónu a s nostalgií prohlížet pořízené fotografie, vyhlásíme první témata již nyní. Fotky můžete zasílat na email: hamsik@motoroute.cz, a to v počtu max. 2 fotografií k danému tématu na jednotlivce.

Uzávěrka na měsíc leden je 21.1.2014.

Téma 1: Cestování prochází žaludkem

Téma 2: Co na mašinu nenabalíš, to si nepovezeš

(Igor Brezovar se svým nákladním motocyklem LIAZ 1150 je předem diskvalifikován, neb špeditérské firmy nejsou do soutěže připuštěny! )

Budeme se těšit na vaše příspěvky, tak ostych stranou!


Vaše názory

K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor