Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Aktuality

Shrnutí novinek v MotoRoute klubu

Redakce MotoRoute, 7.2.2020

Možná jsi už slyšel/a o MotoRoute klubu a zajímá tě, co členství obnáší? Přinášíme stručné shrnutí.


Jednou z věcí, kterou mají členové k dispozici, je streamovaná videotéka. K dnešnímu dni (7. 2. 2020) je v ní už 56 motocestovatelských filmů! A budeme pokračovat v jejím rozšiřování...

Dále je to trvalý přístup k pětidílnému on-line enduro kurzu se Zdeňkem Gottvaldem a Rudou Fráňou. A pokud si někdo chce vyzkoušet nové poznatky a své dovednosti v praxi pod odborným vedením, stačí se přihlásit na Jarní školu jízdy v terénu, kde mají členové MotoRoute klubu 10% slevu.

Někteří z členů klubu také využili tuto slevu na Enduro výlet do Bosny, tato akce je však už obsazena.

V klubové on-line knihovně jsou nyní úplně všechna čísla magazínu MotoRoute (tj. 90 časopisů), včetně toho nejnovějšího. Co nevidět začneme přidávat i knihy a průvodce.

Jasně, není to totéž, jako mít v ruce tištěný časopis – proto mají členové také možnost přikoupit zlevněné předplatné  magazínu MotoRoute v klasické tištěné podobě.

Pak je zde klubový e-shop, kde je několik výrobků za zvýhodněné ceny (knížky, průvodce, navigace, další přibudou).

MotoRoute klub

V neposlední řadě mohou členové klubu využít slevy a výhody u našich partnerů. Aktuálně je to -15 % na airbagové vesty a bundy Hit-Air, -5 % na motovybavení od www.geneze.cz a již zmíněných -10 % na předplatné magazínu MotoRoute a na námi pořádané akce. Novým partnerem se stala firma Moto Lisý známého závodníka, šoumena a kaskadéra Míry „Lisáka“ Lisého, což znamená, že členové klubu budou mít slevu na jeho akce. Další novinkou, co zrovna "pečeme", je sleva na dopravu motorek do zahraničí systémem GBOX, či výhodnější podmínky pro používání aplikace MotoQuest.

I na dalších věcech pracujeme (např. další partneři) a budeme je postupně představovat. Pokud si s námi chceš o klubu (nebo o časopise atd.) popovídat, budeme na výstavách Motosalon v Brně a Motocykel v Bratislavě.

A věřím, že se potkáme i na 1. jarním setkání MotoRoute. I zde budou mít členové klubu výhody, jednak v nižším vstupném, ale i v možnosti exkluzivně absolvovat enduro vyjížďku s dakarským závodníkem.

Tak na co čekat - zaregistruj se do MotoRoute klubu hned! Jako uvítací dárek dostaneš nový Motoatlas ČR a klubovou nášivku.

MotoRoute klub Igor Brezovar