Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Vernisáž výstavy občanského sdružení Outdoors Riders

Outdoors Riders, 8.8.2012

Putování za jedním motorkářským snem

Dovolte, abychom Vás srdečně pozvali na výstavu obrazů – velkoformátových fotografií, která se bude konat v termínu 9. 8 . až 9. 9. 2012 v moto salonu MR 43 ve Vrbovce, Praha 4.

Na podporu dětí s autismem – každé 110. dítě má autismus
Prodejní výstava obrazů z expedic občanského sdružení Outdoors Riders pomáhá dětem s autismem – celý výtěžek bude věnován organizaci Asociace pomáhající lidem s autismem APLA Praha o. s.. Cíleně bude použit zejména na zlepšení dostupnosti primární diagnostiky poruch autistického spektra, podporu rané péče, podporu dětí a jejich rodin sociálními a odbornými službami (www.praha.apla.cz).

Obrazy s příběhem
Vystavované obrazy z expedice Titicaca symbolizují jednu část předlouhého motorkářského putování, na které se vydal Radek Kriegler, předseda sdružení, na podzim roku 2007, kdy si poprvé přeložil článek o motorkářské benefici Love Ride pana Olivera Shokouh, majitele dealerství Harley Davidson v Los Angeles USA a člena UGLY MC.
Radek Kriegler za velké pomoci řady lidí a kamarádů s vozíčkáři v sajdkáře uspořádal nultý ročník a cyklus 5-ti expedic na 5 kontinentů, aby pomohl zviditelnit činnost občanského sdružení Outdoors Riders (2008 – Sidecar Ride Afrika, 2009 – Blue land Himaláje Asie, 2010 – Titicaca Peru Jižní Amerika, 2011 – Europa Cross Roads, 2012 – Aussie expedition).
Radek s vozíčkáři v sajdkáře najezdil přes 20 tis. km v drsných podmínkách a letos jel na motorce dalších 12 500 km po zemích severní a jižní Evropy. V rámci DREAM GOES ON TOUR 2012 distribuoval letáčky benefice na podporu dětí s autismem do dalších 16 evropských zemí (www.radek-kriegler.webnode.cz).

O vernisáži a benefici
Po pěti letech propagace založení benefice ve prospěch potřebných se všemi motorkáři a všemi kluby a značkami přijíždí dne 9. 9.2012 do České Republiky osobně zakladatel Love Ride pan Oliver Shokouh, aby pomohl zahájit i naši českou verzi benefiční akce založené na principu Love Ride – s potřebnými v čele vyjížďky, výtěžek jde celý potřebným, motorkáři, charita, zapojení řady lidí dobrovolnicky, hudba a pohoda.

Vernisáž výstavy dne 9. 8. od 16.00 do 19.00 hod. bude příběhem:
O putování ke splnění jednoho snu – založení Benefice na principu Love Ride v ČR s účastí Olivera Shokouh, zakladatele Love Ride. A nejen to.
O autismu, o připravované benefici ve prospěch dětí s autismem. Budou promítnuty expediční filmy i filmy s tematikou autismu.
O účastnících letošních cest, letošním putování po Evropě, budou poodhaleny plány na poslední z cyklu expedic do Austrálie, které se zúčastní Zdeněk Krupička přezdívaný Krupice v sedle motocyklu s Radkem Krieglerem.
Předsedové a prezidenti motoklubů, kteří se dobrovolně zapojí účastí popř. radou s organizací benefice, se sejdou na vernisáži a založí Radu starších benefice Outdoors Ride.

Dovolte, abychom poděkovali všem, kdo nám na cestě ke splnění motorkářského snu a pomoci druhým, sami pomáhali a pomáhají.

Přijeďte i Vy podpořit děti s autismem koupí obrazu na vernisáži a svojí účastí na benefici dne 9. 9. 2012 na pražském Strahově. Motorkáři všech značek i veřejnost, jsou srdečně vítáni.

Za motorkářský tým lidí, kteří pomáhají potřebným, zdraví

Radek Kriegler
předseda sdružení Outdoors Riders
a fanoušek motoparty UGLY Motorcycle Club (motorky, muzika a překvápko - charita)

Kontakt: Radek Kriegler
Outdoors Riders
Rooseveltova 38
16000 Praha 6

Tel: 723507809, e-mail: mcoutdoors(zavinac)gmail.com, www.mcoutdoors.cz