Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

KTM Festival 2011

KTM, 1.4.2011

KTM zve všechny příznivce oranžové značky na druhý KTM & Husaberg Festival a celkem již 5. české setkání jezdců a fandů těchto značek.

30.4.-1.5. 2011 - Areál Motorland Bělá

(v  Bělé pod Bezdězem u Mladé Boleslavi)

Dvoudenní akce plná ježdění, testování nových KTM a Husaberg modelů a večerní zábavy s živou hudbou je určena pro jezdce motocyklů a čtyřkolek všech značek i kategórií.
Návštěvníci KTM Festivalu mohou na svých motocyklech či čtyřkolkách pojezdit na připravené přírodní silniční trati, terénních enduro okruzích, pro velká i malá endura, rozdělených dle stupňů obtížnosti (s umělými překážkami - průjezd skrze dům, klády, pneumatiky, apod.) nebo se na závodních speciálech mohou dokonce účastnit závodů na motokrosové trati, která v neděli bude k dispozici pro volné jízdy.

Testování modelů KTM 2011
Nad rámec poježdění na vlastních strojích si každý návštěvník může naplno otestovat nové modely KTM a Husaberg pro rok 2011. Zaregistruj se na testovací vedenou jízdu na silničních modelech do 15.4. u Tvého prodejce KTM! (bez předchozí registrace nebude účastníkům jízda na silničních modelech umožněna.) Pokud Tvé srdce bije pro offroad, nenech si ujít zkušební jízdy na modelech 690 Enduro R, SX a EXC a porovnej tyto s modely FE od Husaberg, které v rámci testování budou novinkou této akce (registrace na testovací jízdy offroadů bude možná naopak jen přímo na místě).
Pokud se KTM Festivalu chceš účastnit jako divák s možností otestovat si některý z připravených strojů, tak stačí zaplatit pouze 150 CZK. Pokud chceš zatahat za plyn na vlastní mašině a využít možnosti areálu naplno, platí vstupné 450 CZK na 1 den nebo 600 CZK na dny oba (účast na závodech za příplatek). Samozřejmě bude opět po oba dny pro všechny připraveno občerstvení, teplá jídla, pochoutky z grilu, zázemí pro kemping a zábava v podání dvou kapel, které všem zpestří sobotní podvečer.

Silniční modely připravené k testování:
KTM 990 SMT ABS
KTM 990 Adventure Dakar
KTM 1190 RC8 R
KTM 690 Duke R

Offroadové modely:
KTM 350 SX-F
KTM 450 EXC
KTM 690 Enduro R
Husaberg FE 450
Husaberg FE 390
Husaberg TE 300
Vaše názory

K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor