Motocykly VOGE


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Cestovatelské komplety PSí Hubík v praxi

PSí Hubík, 9.7.2013

Český výrobce motooblečení PSí HUBÍK letos ve své kolekci představil úplné novinky v cestovatelských kompletech. Zejména úspěšným modelem se stává bunda Serpens a kalhoty Eridanus a signální převlek jako horní vrstva proti dešti a větru. Komplet je jednoduše určen do horka. To, že se osvědčil v praxi, dokládají slova zákazníků...

Reference od Ladislava Škody:
Toto oblečení jsem měl možnost poměrně intenzivně otestovat během tří týdnů letos v Maroku a těžko bych našel něco, co by se mu dalo vytknout. Osvědčilo se hlavně v pouštních oblastech, kde se pohybovala teplota kolem 40°C. Díky spoustě větracích kapes, které lze snadno sundat, je vzdušné. V terénu jsem ocenil volnost pohybu, integrované chrániče v bundě a taky skvělé holenní chrániče. Po vzoru MX kalhot se nohavice strkají do bot, což já osobně mám radši, než nohavice převlečené přes boty.
Komplet jsem vyzkoušel i v chladném počasí v horách Atlasu, nebo při přejezdu Alp cestou na trajekt. Párkrát jsem se pod bundu přiobléknul ještě druhou vrstvou funkčního prádla, v mém případě Merinem Icebreaker. Nebo když se mi nechtělo lovit v kufru oblečení, nasadil jsem horní díl pláštěnky. Dvoudílný nepromok jinak taky nemá chybu, hlavně se do něj díky bočním zipům pohodlně leze, bez klasického poskakování po jedné noze, dobře známého z jiných nepromokavých overalů :-).
Cena se může zdát na první pohled vyšší, nicméně kvalita něco stojí a toto oblečení patří mezi elitu. Je tedy na každém na kolik si cení svůj vlastní komfort a bezpečí na cestách.

 

Reference od pana Bronislava Piňose:
Koupil jsem toto oblečení letos před cestou do Maroka. Ze začátku byly velké rozpaky, hlavně ohledně ceny. Bez membrány a vložky.....?? V tu dobu bylo v Inveltu ve výprodeji cca za 22 tisíc Rallye 3, což je nepochybně léty vyzkoušené a osvědčené. Nakonec jsem se zachoval jako vlastenec a patriot a koupil PSí.
Pravdou je, že při teplotách pod 12
°C ten komfort není takový, ale dá se přiobléct. Mimochodem se přioblékali i kolegové s Rally 3 od BMW. Jenže v Merzounze na Sahaře já byl v pohodě, zatímco kolegové s Rallye 3 neměli co odkládat a potili se.
Já si nechal udělat odepínací náprsenky z reflexní zelené a jsem na dálku vidět. Je mi celkem u zadku, že si někdo myslí, že vypadám jako idiot, mě to tak nepřipadá. A co se týče ceny - hovořili jsme o tom i s paní Hubíkovou. Cena se dá udělat lepší, ale výroba by se musela třeba přesunout někam do Asie. A o to já zase až tak moc nestojím. Klidně si připlatím, ať to ušije česká švadlena. Takže za mě jednoznačně spokojenost!

 

Reference od pana Pavla Lopraise:
Tak jsem si pořídil taky toto oblečení na motorku, a zatím můžu říct - nejlepší v čem jsem kdy jezdil, je to opravdu velký rozdíl... Nejhorší na cestách je spíše se ubránit horku, jak chladu. Mít na sobě bezpečné oblečení a přitom nebýt mokrý jak myš, když na dlouhých cestách každý další den na sebe oblékám mokré propocené oblečení... Tohle fakt zatím super... Pláštěnku dávám až při opravdu nízkých teplotách, bez problémů jsem v tom jezdil v 12-15 stupních jen s tričkem a chladno mi bylo jen na ruky. 

Více o cestovatelském motooblečení PSí se dočtete ZDE.

 


PSi komplety_0001
PSi komplety_0001
PSi komplety_0002
PSi komplety_0002
PSi komplety_0003
PSi komplety_0003
PSi komplety_0004
PSi komplety_0004
PSi komplety_0005
PSi komplety_0005
PSi komplety_0006
PSi komplety_0006
PSi komplety_0007
PSi komplety_0007
PSi komplety_0008
PSi komplety_0008
PSi komplety_0009
PSi komplety_0009
PSi komplety_0010
PSi komplety_0010
PSi komplety_0011
PSi komplety_0011