Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Ducati Tour 2019

Ducati - MOTO ITALIA s.r.o., 20.3.2019

Výstava Motosalon 2019 v Praze odhalila nejčerstvější novinky výrobců motocyklů, jen pár dnů na to už budeme moci vybrané modely otestovat na vlastní zadek. Ducati pro své příznivce letos připravila několik akcí, kdy ta první začíná už za dva týdny. 

SEASON OPENING 2019zahájení sezóny testovacích jízd na dealerstvích Ducati.

Sobota 6. dubna 2019

Odstartujte s námi sezónu! SEASON OPENING 2019 – to je sobota, kdy Ducati Prague a vybraní dealeři zahajují letošní sezónu testovacích jízd. Stavte se prohlédnout si nové modely Ducati 2019 na prodejnách a třeba si je rovnou i vyzkoušejte! Diavel 1260, Hypermotard 950, Multistrada 1260 Enduro, Panigale V4 nebo třeba nové Scramblery.

6. dubna pro vás budou na dealerstvích v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové a ve Slušovicích připraveny bezplatné testovací jízdy a občerstvení. Zjistěte více na www.ducati-czech.cz Skladba prezentovaných modelů na jednotlivých dealerstvích se může lišit.

DUCATI TOUR 2019 – 10. ročník seriálu testovacích dnů Ducati. Od konce dubna do začátku června vždy v sobotu. Na každé zastávce bude minimálně 10 testovacích motocyklů od Scramblera po Panigale.

Ochutnejte z letošní nabídky značky DUCATI! Vyzkoušejte její stroje v reálných podmínkách českého silničního provozu! I když třeba vůbec nezvažujete nákup nového motocyklu, přijďte se seznámit se značkou DUCATI - právě pro vás je tu jubilejní desátý ročník DUCATI TOUR.

Již podesáté vyrazí flotila testovacích motocyklů na okružní jízdu po České republice. Seriál testovacích dnů pořádá importér MOTO ITALIA s.r.o. společně s dealery. DUCATI TOUR 2019 zahájí 27. dubna v resortu Equitana u Březnice, druhá zastávka 4. května bude spojena s otvíračkou nového obchodu Ducati a MV Agusta v Děčíně. V následujících šesti víkendech objede DUCAT TOUR doslova celou republiku.

Najděte si svůj termín:

27. dubna – Equitana Hotel Resort Martinice – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. - Ducati Prague

4. května - Děčín – pořádá Profi-Moto

11. května – České Budějovice – pořádá G4R s.r.o.

18. května – Slušovice – pořádá M.C.F.cz s.r.o.

25. května – Hradec Králové – pořádá GlobalMoto

1. června - Brno – pořádá D MOTO s.r.o.

8. června – Mladá Boleslav – pořádá Rossomoto MB s.r.o.

12. června – DUCATI DEN – Autodrom Most - pořádá MOTO ITALIA s.r.o. - Ducati Prague

Během DUCATI TOUR 2019 můžete vyzkoušet téměř kompletní nabídku značky Ducati. Chybět nebude čerstvý „Motocykl roku 2018“ v kategorii naked-bikes Diavel 1260 S, novinky Multistrada 950S, Multistrada 1260 Enduro, Hypermotard 950 a inovované modely Scrambler Icon a Desert Sled. Vyzkoušíte i bestsellery loňské sezóny Multistrada 1260 S a superbike Panigale V4.

Doplní je Monster 821, Monster 1200S, X Diavel S a SuperSport. Skladba prezentovaných modelů se může na jednotlivých zastávkách lišit – sledujte naše webové stránky.

Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.

I letos se uskuteční tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě. Zapište si do diářů datum středa 12. června 2019. Podrobnosti najdete včas na našem webu nebo FB. Sledujte nás!

Nevyhovují Vám termíny nebo nemáte rádi organizované akce? Přijďte si motocykl vyzkoušet individuálně! Ducati Prague nabízí v průběhu celé sezóny individuální testovací jízdy. Probíhají od 1.4. do 31.10. podle podmínek uvedených zde. http://www.ducati-czech.cz/individualni-testovaci-jizdy.html

Rezervujte si svoji jízdu už teď na ducati@ducati-czech.cz nebo na telefonu +420 284 821 148

Více informací najdete na www.ducati-czech.cz. MOTO ITALIA s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu termínu, místa konání nebo prezentovaných modelů.

MOTO ITALIA s.r.o.

Olbrachtova 1

140 00 Praha 4

www.ducati-czech.cz

www.ducatishop.cz

http://www.facebook.com/DucatiCR