Normfest

 


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Stroje Aprilia a Moto Guzzi individualizujete nyní ještě výhodněji

Faber Moto, 11.10.2018

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, připravila pro závěr roku atraktivní nabídku vybraných modelů Aprilia a Moto Guzzi s originálním příslušenstvím zdarma. Zákazníci si tak mohou individualizovat svůj vysněný motocykl přesně podle svých představ. Na jaře tak dokonale zúročí nynější podzimní nabídku!

„Motocykl je výkladní skříní každého fanouška jízdy v jedné stopě, a tomu také odpovídá touha vlastnit skutečný originál, který věrně vyjadřuje osobnost jeho majitele,“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto. „Vycházíme proto vstříc přáním našich zákazníků a na závěr letošního roku jsme pro ně sestavili mimořádně výhodnou nabídku motocyklů Aprilia a Moto Guzzi, k nimž získají jako bonus stylové originální příslušenství v hodnotě až 50 000 Kč.“

S končící sezonou nabízí značky Aprilia a Moto Guzzi skvělou příležitost, jak si udělat radost a připravit se již nyní na nadcházející jaro. Fanoušky nekompromisní sportovní jízdy potěší zejména modely Aprilia RSV4 RF a RR, ale také Tuono V4 Factory (všechny s bonusem 50 000 Kč v podobě příslušenství zdarma), Aprilia Shiver 900 a Dorsoduro 900 (příslušenství za 40 000 Kč), Aprilia Tuono V4 RR s originálním příslušenstvím v hodnotě 30 000 Kč a modely Aprilia Tuono 125, RS 125, RX 125 a SX 125, které si mohou zákazníci vyladit podle svých představ příslušenstvím v hodnotě 15 000 Kč.

Originální příslušenství jako bonus se dodává také pro motocykly Moto Guzzi s vytříbeným stylem. Ještě individuálnější charakter mohou svému motocyklu Moto Guzzi zdarma dodat zákazníci, kteří se rozhodnou pro modely California Audace Carbon, California Touring SE, California Eldorado a MGX-21 Flying Fortress (hodnota příslušenství zdarma je vždy 50 000 Kč), V9 Roamer a V9 Bobber s příslušenstvím za 40 000 Kč, V7 Racer a V7 Anniversario (30 000 Kč), V7 Rough, V7 Milano, V7 Carbon, V7 Special a V7 Limited (25 000 Kč) a V7 Stone (20 000 Kč).

Výhodná akční nabídka motocyklů Aprilia a Moto Guzzi s originálním příslušenstvím platí do konce roku, nebo do vyprodání zásob.