Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Karel Abrahám navštíví výstavu “Svět Motocyklů 2014” v Olympii Brno

D.A.N. production, 13.2.2014

Luxusní motorky, svět na dvou kolech, design, síla, adrenalin, zajímavosti i příslušenství - to je exkluzivní výstava “Svět motocyklů 2014”, která probíhá ve zcela netradičním provedení od 13. února do 2. března 2014 v OC Olympia Brno.

Na výstavě se objeví stroje legendárních značek jako Harley Davidson, Indian nebo Victory, slavná italská značka Bimota, nebo britská stálice v podobě čtyřtaktních motocyklů Norton a další exponáty. Pozornost návštěvníků centra si jistě získá i expozice Moto GP v rámci výstavní plochy Automotodromu Brno se závodními speciály jezdce Karla Abraháma, který osobně tuto výstavu navštíví.

V elitní třídě Moto GP je 24 letý český motocyklový závodník Karel Abraham čtvrtým rokem a po italské Ducati a Aprilii přesedlal v letošním roce k japonské Hondě. Tu motocyklový závodník představil 23. ledna v Praze a poté otestoval v malajském Sepangu.

Pro všechny návštěvníky je dne 15. února 2014 od 16 hodin v obchodním centru Olympia Brno připravena autogramiáda a setkání s Karlem Abrahámem.