Normfest

 


Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Novinky z dílny RSA – moderní přilby pro bezpečnou jízdu

motozem.cz, 7.9.2021

Není pochyb, že přilba patří mezi nezbytnou a zásadní ochranu během cestování. Investice do kvalitní přilby je proto samozřejmostí. Vsaďte na funkční a osvědčenou značku, která nyní přichází s novinkami a nadchne cestovatele po městě i náročné jezdce na dálkových cestách.

Otevřené přilby pro pohodlnou jízdu městem

Mezi novými modely otevřených přileb najdete řadu RSA Active. Přilba je vyrobená z polykarbonátu, disponuje integrovanou sluneční clonou a ventilací pro lepší prodyšnost. Zapínání výrobce vyřešil pomocí mikropřezky. V nabídce nových otevřených přileb objevíte také model RSA Shadow v černém matném provedení s detailem na prošitý lem. Nové otevřené přilby nyní můžete nakupovat online i na kamenných prodejnách již od 1 999 Kč!

Vyklápěcí přilby nadstandardní kvality

Český výrobce přichází rovněž s novými vyklápěcími přilbami. Například model RSA Rival nadchne sportovními křivkami a řadou detailů. Přilba dostupná v celkem třech oblíbených barevných kombinacích zaujme akční cenou od 3 499 Kč v černé matné barvě. Mezi přednosti patří kvalitní zpracování skořepiny z polykarbonátu, nosní deflektor, integrovaná sluneční clona i čiré plexi s přípravou pro protimlžící fólii, kterou lze dokoupit. Interiér snadno vyperete. Za novou řadu RSA Rival v dalších dvou barevných variantách si sice navíc připlatíte 500 Kč, získáte však homologovanou přilbu s nízkou hmotností, odnímatelnou a pratelnou výstelkou, kvalitním plexi a v neposlední řadě pak ochranu hlavy s dobře dostupným vnějším zámkem pro otevírání výklopné části.

Vynikající poměr ceny a kvality u integrálních modelů přileb

Označení Rapid přináší oblíbené integrální modely. S Rapid přilbou budete mít svou hlavu v bezpečí a nikdo vás na cestě nepřehlédne. Pět osvědčených a sportovně laděných kombinací barev vám garantuje stylovou jedinečnost. Kromě toho investujete do svého pohodlí, protože vnitřek přilby snadno vyperete. Nosní deflektor se postará o komfort během teplého počasí. Zapínání výrobce vyřešil pomocí mikropřezky. Homologovaná přilba z polykarbonátu je nyní dostupná za akční cenu od 2 999 Kč. Kdo si chce zachovat styl, cítit se bezpečně a pohodlně, tomu je určena i další novinka. Za fantastickou cenu 1 999 Kč získáte přilbu RSA Trophy, která disponuje pružným nosním deflektorem a ventilací. Model Trophy je k dostání v populárním tradičním černém matném zpracování. 

Pro náročné jezdce se pak nabízí novinka v podobě enduro přilby RSA MX-01 EVO. Tato přilba uzavírá novinky na skladě MotoZemě. Stejně jako ostatní modely i tento je dostupný online na motoshopu www.motozem.cz, popřípadě je k dostání na všech prodejnách v Dobré u Frýdku-Místku, v Říčanech u Prahy i v Brně. Za speciální cenu od 3 499 Kč získáte polykarbonátovou skořepinu s čirým plexi a přípravou pro protimlžící fólii. Ventilace a nosní deflektor se postarají o komfortní jízdu. Bezpečnost přilby podtrhuje kvalitní mikropřezka. Integrovanou sluneční clonu oceníte po celý rok. K dostání tři barevná řešení: černá matná, černo-bílo-šedá a černo-šedo-fluo žlutá.